کتاب مهندسی ترافیک مک شین با ترجمه فارسی به صورت PDF

 • چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵
 • بازدید 8,416 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (198 امتیاز از 41 رای)
  Loading...

trraffic engineering mcshane 15978 تصویر

دانلود کتاب مهندسی ترافیک مک شین با ترجمه فارسی

دانلود ترجمه کتاب Traffic Engineering 2004 McShane-Roess-Prassas

در این پست دانلود ترجمه کتاب مهندسی ترافیک نوشته ویلیام مک شین (Traffic Engineering 2004 McShane-Roess-Prassas) را به صورت PDF آماده کرده ایم که توسط مهندس گلبافیان تهیه شده است و کاملترین ترجمه فارسی موجود در اینترنت برای این کتاب می باشد. قابل ذکر است که متاسفانه ترجمه فصل های ۳ و ۱۰ و ۱۳ این کناب وجود ندارد اما نسخه انگلیسی آن به صورت کامل در ۲۷ فصل در ادامه مطلب قابل دانلود است. همچنین در ادامه صفحه یک فیلم کوتاهی از محتوای کتاب نیز در ادامه صفحه قرار داده شده است که در ادامه با ما همراه باشید.

مهندسی ترافیک :

مهندسی ترافیک طیف وسیعی از مهندسی های مرتبط را در بر می گیرد، با این تفاوت که غالب توجه به سیستم بزرگراه های و خیابان ها مصرف می شود. چرا که آنها (بزرگراه ها) به عنوان سیستم حیاتی شریانی در یک کشور تعرفی می شوند که این سیستم حمل و نقل ، بخشی اعظمی از چارچوب و اساس جزئیات میان شهری و داخل شهری مردم و کالا ها را پوشش می دهد. از این رو این سیستم نقش مهمی در چشم انداز و سیمای یک جامعه ایفا می کند.

برای مثال در اقتصاد، محیط، اطمینان از امنیت و سلامت عمومی و همچنین دسترسی به مناطق دور افتاده موثر است.

مهندسی ترافیک انواع مختلفی از مهارت های مهندسی و مدیریتی از قبیل برنامه ریزی، مدریت، طراحی، ساخت و اجرا، کنترل و نگهداری و بهینه سازی سیستم را در بر می گیرد. چون توجه کار مهندسی ترافیک بیشتر در زیر ساخت های یک جامعه دیده می شود، پس می توان گفت که علمی است که سیاست یک حکومت را نیز در بر می گیرد. از این رو مهندسی ترافیک بر آن است که طیف وسیعی از مهارت ها را بکار گیرد و برای موثر بودن باید نسبت به کلیه مسایل تیز بین بود. توضیحات بیشتر و دانلود کتاب مهندسی ترافیک مک شین با ترجمه فارسی و کتاب اصلی انگلیسی در ادامه مطلب.

این کتاب مهندسی ترافیک مک شی سومین ویرایش است که حاوی مطالب استاندارد های جدید و آنالیز تکنیک های از کتاب های ذیل می باشد:

 • راهنمای شیوه کنترل ترافیک به صورت همگن (ویرایش هزار سوم)
 • راهنمای ظریف بزرگراه ها (ویرایش چهارم) ۲۰۰۰
 • آیین نامه طراحی هندسی بزرگراه ها و خیابان ها (ویرایش چهارم ۲۰۰۰) و دیگر منابعی که می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. همانند دو ویرایش اول این متن می تواند مورد استفاده دانشجویان لیسانس و بالاتر قرار گیرد.

این متن به چهار قسمت مهم و عملکردی تقسیم می شود:

 1. تشکیل دهنده های سیستم ترافیک و ویژگی های آنها
 2. مطالعات و برنامه هایی در باره سیستم ترافیک
 3. کاربرد سیستم آزاد راه ها و بزرگ راه های خارج از شهر
 4. کاربرد سیستم راه های شهری و حومه

به فصول این کتاب مهندسی ترافیک بخش های زیر نظیر سیستم های هوشمند حمل و نقل ، طراحی پارکینگ ، سیستم های علائم راه ها و تحلیل تقاطع های بدون چراغ و برنامه ریزی سیستن های شریانی و مدریت آنها اضافه گردیده و علاوه بر این ها، به طراحی هندسی و زیر ساخت ها و علائم تهسیل کننده راهنمایی (چراغ ها و خط کشی ها) اشارده شده است. همانند دو ویرایش ابتدایی متن شامل بسیاری از مسائل و تمرینات و پروژه هایی است که می تواند مود استفاده در دروس مورد نظر باشد.


فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

مشاهده آموزش نرم افزار آباکوس

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  صمانه پنجشنبه , 31 تیر

  سلام این کتاب تو انجام مقالم بهم زیاد کمک کرد صمیمانه متشکرم .

  • تصویر آواتار کاربر 0
   علی ظفرپنجشنبه , 31 تیر

   سلام ترجمه فارسی کتاب مهندسی ترافیک مک شین را موفق نشدم تا از سایت شما دانلود کنم. لطف نموده لینک دانلود این کتاب را از طریق ایمیل با من شریک سازید. متشکرم

  • تصویر آواتار کاربر 0
   علی ظفر نجفیپنجشنبه , 31 تیر

   سلام ترجمه فارسی کتاب مهندسی ترافیک مک شین را موفق نشدم تا از سایت شما دانلود کنم. لطف نموده لینک دانلود این کتاب را از طریق ایمیل با من شریک سازید. متشکرم

  • تصویر آواتار کاربر 0
   علی ظفر نجفیپنجشنبه , 31 تیر

   سلام من کتاب مهندسی ترافیک را از سایت دانلود نتوانستم اگر این کتاب نزد شما است با من لطف نموده شریک سازید. aznajafi95@gmail.com ۰۹۰۲۶۸۵۵۱۲۳ شماره واتس اپ و تلگرام متشکرم

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  رامین فرهمند چهارشنبه , 3 آبان

  سلام میشه کتاب درسی ترافيک پيشرفته دکتر فائزی رو برام تهيه کنيد. و اينکه اصول مهندسی ژئوتکنيک دکتر طاحونی داريد؟ متشکرم

 3. تصویر آواتار کاربر 0
  علی ظفر سه شنبه , 18 آبان

  عالی

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab