کتاب مهندسی پی استاد عبدالمتین ستایش به صورت PDF

 • شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵
 • بازدید 2,966 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (43 امتیاز از 10 رای)
  Loading...

mohandesi pay 16174 تصویر

دانلود کتاب مهندسی پی استاد عبدالمتین ستایش به صورت PDF

در این پست دانلود کتاب مهندسی پی استاد عبدالمتین ستایش را به صورت فایل PDF در ۱۳۸ صفحه آماده کرده ایم که به صورت تایپ شده می باشد و مثال های خوبی در جهت درک بهتر درس مهندسی پی است. لینک دانلود رایگان در ادامه به همراه یک فیلم کوتاه از محتوای کتاب که به صورت آنلاین نیز قابل مشاهده است، در اختیار شما کاربران عزیز قرار گرفته شده است.

مهندسی ژئوتکنیک :

مهندسی ژئوتکنیک از زیر مجموعه مهندسی عمران در حوضه مسائل مرتبط با بکارگیری و آنالیز رفتار خاک و مصالح خاکی است که دو بخش مکانیک خاک و مهندسی پی را شامل می شود. مهندسی پی ، متشکل از استفاده از اصول مکانیک خاک در طراحی شالوده ساختمان ها در تماس با خاک است.

تمامی سازه های که روی زمین بنا می شوند، مثل ساختمان ها، پل ها، خاکریز ها ، دو قسمت را شامل می شوند:

 1. ساره فوقانی : قسمت نمایان سازه

 2. سازه زیرین : قسمت مدفون سازه

قسمت سازه زیرین، حائلی میان سازه فوقانی و زمین تکیه گاه می باشد. در واقع بار سازه فوقانی را به زمین انتقال می دهد.

تعریف فونداسیون و اهمیت آن :

پی یا فونداسیون ، سازه زیرین و قسمتی از خاک مجاور خود که تحت تاثیر سازه و بار های وارده بر آن است. مبحث ۷ مقررات ملی ساختمان هم یک تعریف مشابه از پی ارائه کرده که در زیر به آن می پردازیم:

مجموعه قسمت های از خاک و سازه در تماس با آن که انتقال بار میان سازه و زمین بوسیله آن انجام می شود، فونداسیون گفته می شود. به صورت واضح تر می تواند گفت که وظیغه فونداسیون انتقال بار های قسمت فوقانی به خاک زیر آن می باشد.

توضیحات بیشتر و دانلود کتاب مهندسی پی در ادامه مطلب.

مهندسی پی :

مهندسی پی ، تحلیل و طراحی فونداسیون و یا سازه های در تماس با خاک با استفاده از اصول مکانیک سازه و مکانیک خاک و با قضاوت مهندسی می باشد. مهندسی پی شامل مباحثی نظیر محاسبه ظرفیت باربری، طراحی انواع فونداسیون مثل فونداسیون های منفرد، نواری، گسترده، عمیق می باشد.


فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

مشاهده آموزش نرم افزار آباکوس

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  الهام رهاورد شنبه , 15 آبان

  سلام لطفا اگه کتاب های دیگه ای هم در رابط با این موضوع داشتید تو سایت بزارید دستتون درد نکنه .

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  الهام رهاورد یکشنبه , 14 آذر

  سلام می تونیم جزوه این کتابو هم از سایت شما تهیه کنیم ؟

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab