نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
09194751295 - 09365442247
NoavaranGermi@gmail.com
https://t.me/noavarangermi
https://t.me/noavarangermi_ir

کتاب کاوش های صحرایی در مهندسی ژئوتکنیک دکتر علی قنبری به صورت PDF

 • سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴
 • بازدید 902 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (36 امتیاز از 9 رای)
  Loading...

kavosh haye Sahraei 10183 کتاب کاوش های صحرایی در مهندسی ژئوتکنیک دکتر علی قنبری به صورت PDF

دانلود کتاب کاوش های صحرایی در مهندسی ژئوتکنیک دکتر علی قنبری به صورت PDF

در محاسبات مهندسی هدف طراحی سازه های ایمن و پایدار است. با این وجود محاسبات مهندسی بر اساس رفتار فرضی برای مصالح صورت می پذیرد و دقت محاسبات مهندسی نیز متناسب با میزان دقت شناخت محاسبان از رفتار مصالح است. در این حال پیش بینی و شناخت رفتار مصالح ژئوتکنیکی پیچیده تر از سایر مصالح از جمله بتن ، فولاد و ژئوتکستایل است بر این اساس شناخت رفتارمحیط های ژئوتکنیکی نیاز به کاوش های بیشتری نسبت به سایر مصالح دارد.

بطور مثال ، زمانیکه مهندس سازه برای طراحی ستون یک ساختمان تیر آهن نمره ۱۴ را انتخاب می کند مطابق جدول اشتال مساحت ، مدول ارتجاعی ، اساس مقطع وسایر اطلاعات مربوط به ان تیر آهن را می داند. این طراح نیازی به آزمایش مقاومت کششی فولاد برای آرماتورهای مصرفی خود ندارد. ولی در مواقعی که مهندس ژئوتکنیک طرحی را جهت تزریق پی یک سازه در دست اقدام دارد، لازم است مطالعات صحرایی و آزمایشگاهی مناسبی را برای ساختگاه مورد نظر انجام دهد و اطلاعات مربوط به خاک محل را به دست آورد و پس از طی این مراحل و افزودن قضاوت مهندسی طرح مورد نظر قابل ارائه است. قابل ذکر است بدون کاوش های مذکور طرح غیر مستند و توجیه ناپذیر است.

توضیحات بیشتر و دانلود کتاب کاوش های صحرایی در مهندسی ژئوتکنیک در ادامه مطلب.

هدف از کاوش های صحرایی ژئوتکنیک:

 • تعیین موقعیت حفرات یاقنات های موجود درپی وسایر عوارض طبیعی ومصنوعی
 • نمونه گیری برای مطالعات تکمیلی وانجام آزمون های آزمایشگاهی
 • تعیین ضخامت وجنس لایه های خاک وعمق خاک بستر
 • مشخصات مصالح واستخراج پارامتر های طراحی
 • تعیین عمق سطح آب زیر زمینی

استاندارد های موجود برای کاوش های صحرایی:

در اغلب آزمون های صحرایی، روش های ژئوفیزیکی و روش های نمونه گیری از خاک وسنگ توسط انجمن آمریکایی ASTM به صورت استاندارد تعریف شده است و در سایر مواقع از روش های ASSHTO استفاده شده است.

در این پست کتاب کاوش های صحرایی در مهندسی ژئوتکنیک دکتر علی قنبری به صورت PDF را آماده کرده ایم که می توانید آن را دانلود کنید نمائید.


فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

مشاهده ویدئو در این باره

جزئیات دانلود

جهت دانلود ابتدا برروی دکمه G+1 و لایک فیس بوک کلیک کرده و سایت ما را محبوب کنید سپس از لینک زیر دانلود را انجام دهید.


توضــیحات:صفحات : 247 صفحه | زبان : فارسی | فرمت : PDF | حجم فایل: 6.5 مگابایت

لینک دانلود:فایل 1

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  ×

  توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

  ×

  توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab