دانلود کتاب آموزش تصویری شبیه ساز آپنت OPNET

 • یکشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
 • بازدید 1,670 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (107 امتیاز از 23 رای)
  Loading...

OPNET BOOK تصویر

دانلود کتاب آموزش تصویری شبیه ساز آپنت OPNET

دانلود کتاب The Practical OPNET User Guide for Computer Network Simulation – آموزش تصویری نرم افزار OPNET

در این پست برای شما کاربران گرامی دانلود کتاب آموزش تصویری شبیه ساز آپنت OPNET را آماده کرده ایم که کتابی کامل و پرمحتوا در مورد شبهی ساز آپنت است.

امروزه در سراسر دنیا شبیه سازی و مدلسازی عمکرد سیستم های مختلف، در حوضه های IT (فناوری اطلاعات) یک ابزار ضروری و حرفه ای شده است، زیرا سرمایه گذاری از نظر سخت افزاری، گران قیمت است، با این حال، ایجاد یک شبیه سازی یا مدل سازی از یک سیستم، کار ساده و بعضا ناچیز به نظر می رسد. به همین دلیل نرم افزار های حرفه ای شبیه سازی به میان آمده اند تا در صرفه جویی در هزینه ها و زمان، ما را یاری کنند.

یکی از حرفه ای ترین و قدرتمند ترین این نرم افزار ها OPNET Modeler نام دارد که از محصول ناب شرکت فناوری اطلاعات آپنت OPNET می باشد. نرم افزار OPNET یک ابزار بسیار عالی و کارا برای شبیه سازی شبکه های واقعی است تا عملکرد شبکه ها را ارزیابی و در صورت نیاز مشکلات بالقوه را قبل از به وجود آمدن در یک شبکه واقعی، شناسایی کنیم.

کتاب The Practical OPNET User Guide for Computer Network Simulation به معنای راهنمای علمی برای شبیه سازی شبکه ها کامپیوتری با OPNET است که یکی از عالی ترین و معروف ترین کتاب های آموزش شبیه ساز آپنت می باشد که تمام مباحث و نکات ریز و درشت نرم افزار OPNET آپ نت را آموزش داده و با مطالعه و بررسی این کتاب می توانید این نرم افزار را به صورت کامل بیاموزید.

دانلود کتاب آموزش تصویری شبیه ساز آپنت OPNET در ۵۰۷ صفحه و ۱۲ فصل صفحه به صورت فایل PDF می باشد که در سراسر اینترنت کمیاب بوده و فقط برای فروش قرار داده شده است. این کتاب عالی را می توایند با قیمت ناچیز از سایت نوآوارن گرمی خریداری بفرمائید.


خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab