لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

کنترلر غیر خطی سیستم فتوولتائیک خودکفا

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (15 امتیاز از 3 رای)
Loading...

translate pv 15668 کنترلر غیر خطی سیستم فتوولتائیک خودکفا

ترجمه مقاله کنترلر غیر خطی سیستم فتوولتائیک خودکفا

در این پست ترجمه مقاله کنترلر غیر خطی سیستم فتوولتائیک خودکفا را با عنوان انگلیسی Nonlinear Controller for Stand-alone PV System آماده کردیم که در ادامه می توانید چکیده ای از این مقاله را مطالعه کنید. مقاله اصلی این ترجمه فارسی را نیز به صورت رایگان در ادامه می توانید دانلود کنید.

چکیده ترجمه مقاله کنترلر غیر خطی سیستم فتوولتائیک خودکفا : مقاله حاضر تجزیه و تحلیل، مدلسازی و کنترل معکوس‌ کننده توان Boost-Buck استفاده شده به عنوان مرحله آماده‌ سازی برق DC-DC و DC-AC برای سیستم‌ های فتوولتائیک (PV) مستقل را توضیح می ‌دهد. برای به حداکثر رساندن نسبت انتقال انرژی ورودی-خروجی در حالت پایدار، یک کنترلر پسگام برای تولید ولتاژ سه فاز متعادل، استخراج و انتقال حداکثر توان استخراج شده از ژنراتور های فتوولتائیک طراحی شده است. دستیابی به تبدیل DC-AC و استخراج انرژی PV کارآمد با نتایج شبیه ‌سازی تأیید شده ‌اند.

توضیحات بیشتر از ترجمه مقاله کنترلر غیر خطی سیستم فتوولتائیک خودکفا و دانلود رایگان مقاله اصلی در ادامه مطلب.

مقدمه کنترلر غیر خطی سیستم فتوولتائیک خودکفا : هزینه ‌ای با ژنراتور های سوخت معمولی قابل مقایسه هستند. زمانیکه تقاضا و تولید افزایش می ‌یابد هزینه تکنولوژی‌ های انرژی تجدید پذیر روندی کاهشی دارد. منابع انرژی تجدید پذیر زیادی مانند خورشیدی، زیست توده، باد و قدرت جزر و مد وجود دارد. انرژی خورشیدی دارای مزایای متعددی به عنوان مثال پاک بودن، نامحدود بودن، و پتانسیل آن برای تأمین برق پایدار در مناطقی که توسط شبکه نیروی متعارف خدمت ‌رسانی نمی ‌شوند می ‌باشد. با این حال، انرژی خورشیدی برق DC تولید می ‌کند و لذا برای تبدیل برق DC به برق AC به الکترونیک برق و تجهیزات کنترلی نیاز است. دو نوع سیستم انرژی خورشیدی وجود دارد؛ سیستم انرژی مستقل و سیستم انرژی متصل به شبکه.

 هر دو سیستم شباهت‌های متعددی دارند، اما از نظر توابع کنترلی متفاوت هستند. سیستم مستقل در کاربرد های خارج از شبکه با ذخیره‌ سازی باتری استفاده می ‌شود. الگوریتم کنترلی آن باید توانایی عملیات دو طرفه، که شارژ باتری و معکوس کردن است، را داشته باشد. از سوی دیگر، سیستم متصل به شبکه DC را به AC تبدیل می‌ کند و انرژی الکتریکی را مستقیما به شبکه برق منتقل می ‌کند.

تابع کنترلی آن باید از ولتاژ و فرکانس برق سودمند تولید شده فراهم شده در خط توزیع تبعیت کند. با GCI (معکوس‌ کننده متصل به شبکه) برق اضافی به دست می‌ آید و بر اساس کاربرد نسبت داده می ‌شود، و شبکه برق در زمان‌ هایی که تقاضای محلی از خروجی سیستم PV فراتر می ‌رود در دسترس است.

توضیحات بیشتر را با دریافت فایل ورد ترجمه مقاله کنترلر غیر خطی سیستم فتوولتائیک خودکفا مطالعه نمائید.


جزئیات محصول

قیمت


10,000 تـــــومان

کــد محصــول:15668


توضــیحات:صفحات : 18 صفحه | زبان : فارسی | فرمت : DOC | مقاله اصلی آماده دانلود است


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید