کنترل ولتاژ بیسیم ریز شبکه هوشمند با سیمولینک متلب

 • پنجشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴
 • بازدید 1,194 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (128 امتیاز از 27 رای)
  Loading...

matlab control micro smart grid 11845 1 تصویر

پروژه کنترل ولتاژ بیسیم ریز شبکه هوشمند با سیمولینک متلب

شبیه سازی مقاله Distributed Scheduling of Wireless Communications for Voltage Control in Micro Smart Grid

در این پست پروژه کنترل ولتاژ بیسیم ریز شبکه هوشمند با سیمولینک متلب را به همراه گزارش کار و ترجمه مقاله آماده کرده ایم که در ادامه به توضیحات آن با توجه به مقاله پرداخته و تصاویر از خروجی این پروژه را در مطلب قرار داده ایم.

هدف اصلی مقاله حاضر در رابطه با کنترل ولتاژ در ریز شبکه های هوشمند یا Smart Grid می باشد. ریز شبکه ها به عنوان شبکه های ولتاژ پایین و ولتاژ متوسط، با داشتن مزایا و پتانسیل های موجود، قادر هستن تا یک سری مزایای عمده را برای شبکه توزیع سراسری با بهبود بازده انرژی، کیفیت توان و قابلیت اطمینان برای رضایت مشتریان به وجود آورد. در مقاله پیش رو، یک ایده جدید به نام ایده توزیع زمانی و استفاده از یک شبکه مخابراتی وایرلس، عمل کنترل ولتاژ شبکه توزیع انجام می شود.

توضیحات بیشتر و تصاویری از خروجی پروژه کنترل ولتاژ بیسیم ریز شبکه هوشمند با سیمولینک متلب در ادامه مطلب.

ریز شبکه های هوشمند در شبکه توزیع :

تولید برق از انرژی های تجدید پذیر مانند باد و خورشید بسیار سرعت گرفته است که علت آن را می توان تلاش در جهت کاهش تاثیر تغییر آب و هوایی و کاهش قیمت انرژی فسیلی دانست. برای توسعه ی سهم انرژی های تجدید پذیر بدون ریسک خاموشی های وسیع، نیاز به ساخت و توسعه ی یک شبکه ی الکتریکی و ابزارهای وسیع هست.

در سال های اخیر پیشرفت فناوری های تولید برق از منابع تجدیدپذیر، پیشرفت در تجهیزات همچنین روند تجدیدساختار و ایجاد بازارهای رقابتی در صنعت برق همگی به رشد و توسعه تولیدات پراکنده شتاب بخشیده اند. باتوجه به مزایای فنی و سودمندی اقتصادی ساختار غیرمتمرکز انرژی نسبت به ساختار متمرکز آن ارشناسان صنعت برق، قرن بیست و یکم میلادی را به عنوان عصر بازگشت به تولید پراکنده انرژی نامیده اند.

سیستم های ریز شبکه دارای اندازه ای مختلفی هستند و میتوانند به شبکه اصلی قدرت متصل شوند و یا به طور جزیره ای در هنگام قطعی در شبکه اصلی مورد بهره برداری قرار بگیرند. تولید پراکنده در عمل قادر است با ایجاد جزیره های کوچک در سیستم توزیع که محدودیت های بارگذاری در مجموعه ژنراتورهای عظیم را کاهش می دهد، در امر راه اندازی دوباره شبکه موثر باشد. در یک ریزشبکه، واحدهای تولیدی کوچکی همراه با یک واسط الکترونیک قدرت اینورتر وجود دارند که ریز منبع نامیده می شوند.

تصویر خروجی ۱:

matlab control micro smart grid 11845 2 تصویر

تصویر خروجی ۲:

matlab control micro smart grid 11845 3 تصویر

تصویر خروجی ۳:

matlab control micro smart grid 11845 4 تصویر

تصویر خروجی ۴:

matlab control micro smart grid 11845 5 تصویر

تصویر خروجی ۵:

matlab control micro smart grid 11845 6 تصویر


انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

مشاهده انجام پروژه با متلب
پروژه های آماده برق قدرت با متلب

پروژه های آماده برق قدرت با متلب

مشاهده پروژه های برق قدرت با متلب
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  شهروز عابدی سه شنبه , 4 خرداد

  می خواستم پروژه سفارش بدم وقت دارید کارمو راه بندازید لطفا سریع بهم جواب بدین ؟

  • تصویر آواتار کاربر 2
   نوآوران گرمیسه شنبه , 4 خرداد

   تقریبا اگه برای یک هفته بتونید منتظر بمونید بله می تونیم براتون با سیمولینک متلب انجام بدیم

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  شیلا جهانی شنبه , 26 تیر

  سلام قیمت این پروژتون خیلی مناسبه تو یه سایتی رفته بودم قیمت خیلی بالا بود گفتم به سایت های دیگه مراجعه کنم اتفاقی به سایت شما برخورد کردم می خوام خرید کنم نواقصی که نداره ؟

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab