لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

گزارش پایدار سازی دیواره گود با سیستم های نیلینگ و انکرینگ

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (20 امتیاز از 4 رای)
Loading...

Nail Anchor 16399 گزارش پايدار سازي ديواره گود با سيستم های نيلينگ و انکرینگ

گزارش پایدار سازی دیواره گود با سیستم های نیلینگ و انکرینگ تلفیق شده

در این پست خدمت دوستان گزارش پایدار سازی دیواره­ گود با سیستم های نیلینگ و انکرینگ تلفیق شده با شمع و بلوک بتنی را در قالب فایل word و در ۳۰ صفحه تهیه کردیم. این گزارش با در نظر گرفتن آیین نامه FHWA تنظیم شده که فاقد فایل نرم افزار های طراحی و نقشه های اجرایی می باشد. در ادامه قسمتهایی از آن را توضیح داده و در انتها فیلمی کوتاه از صفحات آن را نمایش داده ایم.

مشخصات خاک محل:

با توجه به مطالعات ژئوتکنیک و بر اساس نتایج حاصل از حفر ۵ گمانه ماشینی به طول کل ۱۶۷/۳ متر  زاویه اصطکاک داخلی به ترتیب برای عمق های مختلف به صورت زیر تعیین شده است.

 • زاویه اصطکاک در عمق ۰ تا ۴ متر ۲۸ درجه
 • زاویه اصطکاک در عمق ۴ تا ۸ متر ۲۵ درجه
 • زاویه اصطکاک در عمق ۸ تا ۱۴ متر ۱۸ درجه

کلیات طرح در پایدار سازی دیواره­ گود با سیستم های نیلینگ و انکرینگ تلفیق شده:

در این پروژه از سیستم تلفیقی انکرینگ با استفاده از شمع­های بتنی  سیستم انکرینگ و بلوک بتنی و سیستم نیلینگ استفاده خواهد شد.

توضیحات بیشتر و دانلود گزارش پایدار سازی دیواره­ گود با سیستم های نیلینگ و انکرینگ تلفیق شده با شمع و بلوک بتنی در ادامه مطلب.

توضیحات بیشتر و دانلود گزارش پایدار سازی دیواره گود با سیستم های نیلینگ و انکرینگ تلفیق شده با شمع و بلوک بتنی در ادامه مطلب.

معرفی روش میخکوبی خاک:

استفاده از روش میخکوبی در خاک ها اولین بار در سال ۱۹۷۲ و جهت پایدار سازی ترانشه ماسه ای راه آهن به عمق ۱۸ متر و در فرانسه مورد استفاده قرار گرفت که پیش از آن استفاده از این سیستم در سنگ آغاز گردیده بود.

در این روش پس از خاکبرداری پله اول اولین ردیف میخ ها اجرا و سپس رویه بتنی نازکی تحت عنوان شاتکریت اجرا می گردد و در انتها صفحه سر و مهره مربوطه بسته می شود.

مکانیزم های گسیختگی در روش میخکوبی خاک:

 • گسیختگی های داخلی
 • گسیختگی های خارجی 
 • گسیختگی های رویه

معرفی روش پایدار سازی با استفاده از مهار های اصطکاکی و بلوک:

تفاوت اصلی روش مهار اصطکاکی با دیوارهای میخ گذاری شده در خاک در پیش­ تنیده کردن مهارها می باشد که باعث کاهش تغییر شکل گود می­گردد.

معرفی روش پایدار سازی با استفاده از مهار های اصطکاکی و شمع درجا:

تفاوت اصلی روش مهار اصطکاکی با روش میخکوبی در پیش­تنیده کردن مهارها می باشد که باعث کاهش تغییر شکل گود می­گردد.

به دلیل عمق زیاد گودبرداری و وجود لنگر­های خمشی بیش از حد در شمع­های اجرا شده لزوم بکار گیری مهار­های اصطکاکی پیش تنیده در محل شمع ها جهت کاهش تغییر شکل­ها وممان های خمشی وجود دارد.

تحلیل پایداری و طراحی دیواره­ گود با سیستم های نیلینگ و انکرینگ تلفیق شده با شمع و بلوک بتنی:

مقادیر سربار:

با توجه به نوع و جانمایی سازه های مجاور، دیواره شمالی و جنوبی با عمق گودبرداری ۱۶ متر با سربار ۴۰ کیلو پاسکال بصورت اثر ساختمان ۴ طبقه به فاصله ۶ متر از لب گود، در دیواره شرقی با عمق گودبرداری ۱۶ متر و سربار ۴۰ کیلو پاسکال به عنوان اثر ساختمان ۴ طبقه قدیمی و در دیواره غربی با عمق گودبرداری ۱۲/۵ متر و سربار ۶۰ کیلوپاسکال به عنوان اثر ساختمان ۶ طبقه با ۱ طبقه زیر زمین مدل گردیده است.

نتایج تحلیل ها و کنترل های آنها:

 • کنترل طول گیرداری انکر
 • کنترل قطر آرماتور
 • کنترل مقاومت خمشی شاتکریت
 • کنترل مقاومت سوراخ شدگی شاتکریت
 • ضخامت صفحه سر
 • کنترل لغزش
 • کنترل ظرفیت باربری

جزئیات محصول

قیمت


15,000 تـــــومان

کــد محصــول:16399


توضــیحات:گزارش کار در 21 صفحه به صورت فایل ورد


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید