لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

یک پروتکل مسیریابی لایه متقاطع برای برنامه های مراقبت بهداشتی با NS2

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (55 امتیاز از 11 رای)
Loading...

ns2 wban 16316 1 یک پروتکل مسیریابی لایه متقاطع برای برنامه های مراقبت بهداشتی با NS2

پیاده سازی یک پروتکل مسیریابی لایه متقاطع برای برنامه های مراقبت بهداشتی با NS2

پیاده سازی مقاله A Priority based Cross Layer Routing Protocol for healthcare applications

در این پست پروژه پیاده سازی یک پروتکل مسیریابی لایه متقاطع مبتنی بر اولویت برای برنامه های مراقبت بهداشتی با نرم افزار شبیه ساز NS2 را به همراه فیلم آموزشی (قسمتی از فیلم در ادامه به صورت آنلاین قابل مشاهده است) با عنوان مقاله A Priority based Cross Layer Routing Protocol for healthcare applications آماده کردیم که هدف در این پروژه، استفاده از یک مسیریابی جدید به نام PCLRP و یک MAC جدید به نام PCLMAC برای بهبود نتایجی مانند تاخیر انتها به انتها و مصرف انرژی می باشد.

برای هرکدام از مسیریابی و MAC جدید، یک پروتکل در NS2 پیاده سازی کردیم که برای اجرای آنها به همراه سناریوی شبکه باید در شبیه ساز کامپایل و پیکره بندی شوند. در ادامه به چیکده ای از این پروژه شبیه سازی شبکه بی سیم بدن با NS2 پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی آن قرار داده شده که فیلم به صورت آنلاین نیز قابل مشاهده است. همچنین مقاله اصلی نیز به صورت رایگان قابل دانلود است. در ادامه با ما همراه باشید.

شبکه های بیسیم بدن (WBANs) :

شبکه های بیسیم بدن (Wireless body area networks -) یکی از روش های امیدوار کننده برای بهبود کیفیت زندگی می باشد و کاربرد های بسیاری در زمینه مراقبت های بهداشت و درمان دارد که یکی از آنها نظارت بر بیماران از راه دور است. انتشار داده و دسترسی به رسانه در شبکه بیسیم بدن مسئله مهمی است که تاثیر قابلیت اطمینان شبکه، کارایی و کل انرژی مصرف شده توسط شبکه می باشد.

توضیحات بیشتر، دانلود رایگان مقاله اصلی، فیلم و تصاویری از خروجی شبیه سازی در ادامه مطلب.

افزایش طول عمر و سلامت همراه با پیشرفت در کوچک سازی دستگاه های الکترونیکی، سنجش، باتری و فناوری های ارتباطی بی سیم، به توسعه شبکه های بی سیم بدن (WBANs) منجر شده است. در حوزه سلامت، یک WBAN متشکل از مجموعه سنسور های پزشکی (به عنوان مثال، ECG، EEG) و هماهنگ کننده (دستیار دیجیتال شخصی (PDA) یا یک تلفن هوشمند) می باشد که در داخل و یا بر روی سطح بدن بیمار کاشته می شود.

هدف از این دستگاه ها، جمع آوری پارامتر های فیزیولوژیکی و ذخیره و همچنین پردازش آنها به منظور ارائه خدمات بهداشت و درمان به بیمار در همه جا می باشد.

شبکه های بی سیم بدن ، با توجه به خواصی که دارند، مانند اندازه کوچک، سرعت داده ها، قابلیت اطمینان، امنیت، سیار بودن، محدودیت قدرت، نیاز به کیفیت سرویس خدمات و ترافیک ناهمگن، نیازمند طراحی پروتکل خاص به منظور رفع نیاز های خاص خود هستند. به عبارت دیگر، اگر چه WBAN ها به نحوی اعلام گرفته شده از شبکه های گیرنده بی سیم هستند، اما تفاوت ذاتی بین این دو شبکه وجود دارد.

در این مقاله، ما یک پروتکل مسیریابی لایه متقاطع مبتنی بر اولویت (PCLRP) همراه با اولویت لایه متقاطع پروتکل کانال دسترسی متوسط (PCLMAC) برای برنامه های مراقبت بهداشتی ارائه شده است.

پروتکل های PCLRP و PCLMAC:

PCLRP همراه با PCLMAC تضمین انتشار ترافیک قابل اعتماد و همچنین دسترسی به کانال های سفارشی برای ارتباطات داخلی و خارجی در بدن می باشد. نتایج شبیه سازی نشان می دهد که پروتکل ارائه شده، دستیابی به کیفیت سرویس خدمات (QOS) و بهترین حالت از عملکرد پروتکل های موجود در برنامه از نظر مصرف انرژی، نسبت تحویل بسته و تاخیر می باشد.

تصاویری از خروجی شبیه سازی یک پروتکل مسیریابی لایه متقاطع با NS2 :

تصویر خروجی ۱:

ns2 wban 16316 2 یک پروتکل مسیریابی لایه متقاطع برای برنامه های مراقبت بهداشتی با NS2

تصویر خروجی ۲:

ns2 wban 16316 3 یک پروتکل مسیریابی لایه متقاطع برای برنامه های مراقبت بهداشتی با NS2

تصویر خروجی ۳:

ns2 wban 16316 4 یک پروتکل مسیریابی لایه متقاطع برای برنامه های مراقبت بهداشتی با NS2

تصویر خروجی ۴:

ns2 wban 16316 5 یک پروتکل مسیریابی لایه متقاطع برای برنامه های مراقبت بهداشتی با NS2

تصویر خروجی ۵:

ns2 wban 16316 6 یک پروتکل مسیریابی لایه متقاطع برای برنامه های مراقبت بهداشتی با NS2

تصویر خروجی ۶:

ns2 wban 16316 7 یک پروتکل مسیریابی لایه متقاطع برای برنامه های مراقبت بهداشتی با NS2


جزئیات محصول

قیمت


80,000 تـــــومان

کــد محصــول:16316


توضــیحات:فیلم آموزشی دارد - مقاله اصلی آماده دانلود است


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

  • سنا ساعی

    چهارشنبه , ۱۲ آبان

    سلام خدمت دوستان خوب سایت سیستم من تو نصب نرم افزار ns2 مرتبا eror میده چه جوری میشه این مشکل رو برطرف کرد میشه راهنمایی کنید ؟