شماره تماس:۰۹۳۶۵۴۴۲۲۴۷ – ۰۹۱۹۴۷۵۱۲۹۵

ایمیل: noavarangermi@gmail.com

خانه » رشته کامپیوتر » پروژه ها » پروژه الگوریتم انتخاب ریشه براساس منطق فازی توزیع شده برای شبکه حسگر بیسیم با MATLAB

اطلاعیه سایت

اگر در مورد این موضوع سوال یا مشکلی دارید در انجمن سایت مطرح کنید تا دوستان پاسخ دهند.
انجمن تخصصی سایت نوآوران گرمی | پاسخگویی سوالات و مشکلات شما (اینجا کلیک کنید)

پروژه الگوریتم انتخاب ریشه براساس منطق فازی توزیع شده برای شبکه حسگر بیسیم با MATLAB

پروژه الگوریتم انتخاب ریشه براساس منطق فازی توزیع شده برای شبکه حسگر بیسیم با MATLAB

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (63 امتیاز از 16 رای)
در حال بارگذاری امتیازدهیLoading...

matlab 30 17 پروژه الگوریتم انتخاب ریشه براساس منطق فازی توزیع شده برای شبکه حسگر بیسیم با MATLAB

پروژه الگوریتم انتخاب ریشه براساس منطق فازی توزیع شده برای شبکه حسگر بیسیم با MATLAB

در این پروژه روش منطق فازی توزیع شده (DFL) با پنج پارامتر ورودی یعنی، انرژی (energy)، مرکزیت (centrality)، فاصله تا ایستگاه پایه (distance to base station)، تعداد هاپ (number of hops) و تراکم گره (node density) برای کارآمدی سیستم انتخابات ریشه ارائه شده است. به منظور جلوگیری از مصرف انرژی بالا در زمان انتقال پیام، ما هر گره را با موتور منطق فازی توزیع شده ساخته ایم. ما این روش را با کاهش تعداد انتقال پیام از گره های عضو برای گره ریشه با اجرای DFL در گره های میانی و با حذف پیام های گره هایی که احتمال کمتری برای انتخاب دارد برای یک ریشه جدید انتخاب شود را ارائه کردیم. سیستم پیشنهادی همچنین شامل تحمل خطا (fault tolerance)، تعادل بارگیری (load balance)، به موقع بودن (به هنگام بودن) (timeliness) و مکانیزم مقیاس پذیری (scalability mechanisms) می باشد. برای اثبات کارایی الگوریتم، ما آن را با الگوریتم هایی مانند: (Low Energy Adaptive Clustering Hierarchy (LEACH)،(Adaptive Clustering Algorithm via Waiting Timer (ACAWT)،(Cluster Head Election mechanism using Fuzzy logic (CHEF)،(Gupta’s Algorithm)، مقایسه کرده ایم.

تصاویر و ویدیو از خروجی این پروژه در ادامه مطلب …

در بسیاری از برنامه های کاربردی شبکه حسگر، تکنیک های خوشه بندی برای کاهش مصرف انرژی استفاده می شود. در شبکه های خوشه بندی شده، گره ها به عنوان عضو و یا گره ریشه تعریف شده است. در حالی که گره های عضو مسئول ارسال داده حس شده توسط خود، به گره ریشه هستند، گره ریشه مسئول جمع آوری، پردازش و ارسال این داده ها به ایستگاه پایه (base station) است.

با توجه به اینکه مصرف انرژی در گره های ریشه رخ می دهد این گره ها باید بسیار سریعتر از گره های عضو باشد. هنگامی که یک گره ریشه در یک خوشه مصرف می شود (از بین می رود)، تمام انرژی آن، اطلاعات حس شده توسط گره های عضو نمی تواند پردازش شود و بی فایده و بی ارزش می شود.

به منظور تعادل مصرف انرژی و افزایش طول عمر خوشه ها و شبکه، ما یک الگوریتم خوشه بندی توزیع شده که در آن نقش گره های ریشه به صورت پویا با توجه به انرژی، مرکزیت، فاصله تا ایستگاه پایه، تعداد گره و پارامترهای تراکم گره تغییر می کند؛ پیشنهاد کرده ایم. در سیستم پیشنهادی، برای استنتاجِ زمانی که گره باید به عنوان گره ریشه انتخاب شود، ما از سیستم استنتاج منطق فازی توزیع شده استفاده کرده ایم.

سیستم ما به طور کامل توزیع شده است، و هر گره شامل موتور استنتاج منطق فازی و با استفاده از اطلاعات همسایگی به منظور استنباط دقیق است. تعداد انتقال پیام از گره های عضو به گره ریشه نیز با اجرای سیستم منطق فازی توزیع شده در متوسط گره های عضو کاهش یافته است.

(تصاویر خروجی این پروژه بیش از ۲۵ مورد بود که ما فقط چند مورد آن را قرار داده ایم – خروجی کامل را در ویدیو موجود در ادامه می توانید مشاهده نمائید)

matlab 30 1 پروژه الگوریتم انتخاب ریشه براساس منطق فازی توزیع شده برای شبکه حسگر بیسیم با MATLAB matlab 30 2 پروژه الگوریتم انتخاب ریشه براساس منطق فازی توزیع شده برای شبکه حسگر بیسیم با MATLAB matlab 30 15 پروژه الگوریتم انتخاب ریشه براساس منطق فازی توزیع شده برای شبکه حسگر بیسیم با MATLAB matlab 30 16 پروژه الگوریتم انتخاب ریشه براساس منطق فازی توزیع شده برای شبکه حسگر بیسیم با MATLAB matlab 30 17 پروژه الگوریتم انتخاب ریشه براساس منطق فازی توزیع شده برای شبکه حسگر بیسیم با MATLAB matlab 30 18 پروژه الگوریتم انتخاب ریشه براساس منطق فازی توزیع شده برای شبکه حسگر بیسیم با MATLAB matlab 30 19 پروژه الگوریتم انتخاب ریشه براساس منطق فازی توزیع شده برای شبکه حسگر بیسیم با MATLAB matlab 30 20 پروژه الگوریتم انتخاب ریشه براساس منطق فازی توزیع شده برای شبکه حسگر بیسیم با MATLAB matlab 30 22 پروژه الگوریتم انتخاب ریشه براساس منطق فازی توزیع شده برای شبکه حسگر بیسیم با MATLAB matlab 30 23 پروژه الگوریتم انتخاب ریشه براساس منطق فازی توزیع شده برای شبکه حسگر بیسیم با MATLAB matlab 30 24 پروژه الگوریتم انتخاب ریشه براساس منطق فازی توزیع شده برای شبکه حسگر بیسیم با MATLAB

matlab 30 25 پروژه الگوریتم انتخاب ریشه براساس منطق فازی توزیع شده برای شبکه حسگر بیسیم با MATLAB

خرید این محصول

 • کد محصول:8060
  عنوان محصول: پروژه الگوریتم انتخاب ریشه براساس منطق فازی توزیع شده برای شبکه حسگر بیسیم با MATLAB
  قیمت: 800,000 ریال

  نام پرداخت کننده:
  ایمیل پرداخت کننده:
  شماره تماس:

 • بعد از تکمیل فرایند پرداخت، شماره رسید پرداخت به شما و بخش فروش سایت ایمیل و SMS خواهد شد.

 • توجه: کاربر محترم این سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک میباشد و پرداخت شما از طریق درگاه امن بانک صورت خواهد گرفت.

 • شماره تماس بخش پشتیبانی: ۰۹۳۶۵۴۴۲۲۴۷ – ۰۹۱۹۴۷۵۱۲۹۵ پاسخگویی 24 ساعته

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمامي كالاھا و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزھاي لازم از مراجع مربوطه ميباشند و فعالیتھاي اين سايت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامي ايران است.

آدرس:استان اردبیل - شهرستان گرمی - خیابان معلم - محله عباسیه | شماره تماس: ٠٩٣۶۵۴۴٢٢۴٧


کلیه حقوق برای تیم نوآوران گرمی محفوظ می باشد . کپی برداری از مطالب فقط با ذکر نام منبع مجاز است.
طراحی شده توسط تیم نوآوران گرمی