ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
آموزش برنامه نویسی رایگان
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    asman7om
    کاربر عادی
    1
    0

اضافه کردن Virtual Device جدید در Genymotion

سلام دوستان من هر کاری می کنم نمی تونم توی Genymotion توی بخش Virtual Device دستگاه اندروید جدید اضافه کنم یعنی هر چی میزنم دانلود بشه قبول نمی کنه خطا میده درضمن میگن ایران تحریم شده من اون تحریم رو هم دور میزنم ولی باز دانلود نمی کنه لطفا هر کی می دونه این مشکل رو چطوری حل می کنن راهنمایی کنه ممنون.
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388
    دوست عزیز دقیقا درست است این سایت ایران رو تحریم کرده و اجازه استفاده برای ما ایرانی ها رو نمیده و برای دور زدن باید از برنامه های که تحریم رو دور میزنن استفاده کنید ولی باز یه ایراد پیش میاد وقتی شما اون برنامه دور زدن رو باز می کنید نرم افزار Genymotion از اون استفاده نمی کنه به همین دلیل دوباره اجازه استفاده رو نمیده.
    راه حل مشکل اضافه کردن Virtual Device جدید در Genymotion:
    1- برای این کار ابتدا برنامه دور زدن تحریم رو باز کنید تا به تمام سایت ها دسترسی داشته باشید.
    2- پورتی که برنامه دور زدن از اون استفاده می کنه رو پیدا کنید.
    3- در نرم افزار Genymotion از گزینه Settings وارد بخش Network شده و گزینه Use Http Proxy رو تیک زده و در خانه Http Proxy عدد 127.0.0.1 و در خانه Port عددی که در مرحله 2 پیدا کردید را وارد کنید (مثال: در سیستم من عدد 8580).
    4- دوباره با استفاده از گزینه Add اقدام به اضافه کردن Virtual Device جدید بکنید و میبینید که به خوبی داره دانلود میکنه.
    نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
  3. 2
    asman7om
    کاربر عادی
    1
    0
    خیلی ممنونم ازتون مشکلم حل شد، نمی دونستم وقتی برنامه دور زن تحریم رو باز می کنم نرم افزار Genymotion نمی تونه ازش استفاده بکنه. تشکر
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

کلمات کلیدی این موضوع