ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
آموزش برنامه نویسی رایگان
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388

آموزش شبیه ساز ns2 به زبان فارسی

جهت دریافت آموزش به زبان فارسی نرم افزار NS2 از آدرس زیر می تونید اقدام کنید.

لینک دانلود:
  2. 3
    miladbagheri667
    کاربر عضو
    20
    4
    سلام خسته نباشید، ببخشید این فیلم آموزشی ns2 چند ساعت هست؟ آموزش در چه حدی هست ؟ یعنی با این آموزش چقدر طول می کشه که من بتونم پایان نامه شبکه ام رو خودم انجام بدم؟ آخه من به این نرم افزار شبیه ساز تا حالا کار نکردم و دوستان هم میگن نرم افزار سنگینی هست! این مجموعه آموزش نصب و راه اندازی ns2 رو در ویندوز هم یاد میده ؟ از راهنمایی شما متشکرم
    H_P_P_H
    کاربر عادی
    10
    0
    فیلم آموزش ns2 شما همشون به زبان فارسی است؟ چون من از یه جای این آموزش رو خرید کردم کلا به زبان انگلیسی بود اصلا هیچی ازش نفهمیدم لطفا زود پاسخ بدید می خوام اگه واقعا کل فایل ها فارسی باشه خرید کنم.
    saeed
    مدیر
    377
    130
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladbagheri667 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید، ببخشید این فیلم آموزشی ns2 چند ساعت هست؟ آموزش در چه حدی هست ؟ یعنی با این آموزش چقدر طول می کشه که من بتونم پایان نامه شبکه ام رو خودم انجام بدم؟ آخه من به این نرم افزار شبیه ساز تا حالا کار نکردم و دوستان هم میگن نرم افزار سنگینی هست! این مجموعه آموزش نصب و راه اندازی ns2 رو در ویندوز هم یاد میده ؟ از راهنمایی شما متشکرم
    فیلم آموزش NS2 زمانش 11 ساعت و با فرمت AVI هست. با دیدن یه فیلم مسلما نمیشه پروژه در حد پایان نامه انجام داد چون برای یادگیریش نیاز هست که خودتون هم در کنار آموزش تمرین کنید و کمی زمان می بره که از کار های کوچک شروع کنید و پیش برید. اگه از قبل برنامه نویسی حتی در متوسط هم بلد باشید مخصصا زبان های سی و سی پلاس پلاس، زود تر می تونید یاد بگیرید. بله در داخل این موجموعه، آموزش نصب NS2 در ویندوز با سیگوین و راه اندازی آن وجود دارد.
  6. 1
    saeed
    مدیر
    377
    130
    نقل قول نوشته اصلی توسط H_P_P_H نمایش پست ها
    فیلم آموزش ns2 شما همشون به زبان فارسی است؟ چون من از یه جای این آموزش رو خرید کردم کلا به زبان انگلیسی بود اصلا هیچی ازش نفهمیدم لطفا زود پاسخ بدید می خوام اگه واقعا کل فایل ها فارسی باشه خرید کنم.
    بله فیلم آموزش NS2 به زبان فارسی هست و در کنارش کتاب و اسلاید هایی انگلیسی هم معرفی شده.
  8. 1
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

کلمات کلیدی این موضوع