ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
آموزش برنامه نویسی رایگان
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    karimir1
    کاربر عادی
    0
    0

چک کردن لحظه به لحظه رکوردهای جدول

با سلام و خسته نباشید. نیازمند راهنمایی از شما اساتید هستم یک برنامه به زمان asp.net c# نوشتم این برنامه سلف سرویس دانشجویان هست. که زمانی که دانشجویان کارت میکشند در مقابل دستگاه های کارت خوان یک رکورد در دیتابیس ثبت میشود. حالا برنامه من باید مرتب این جدول رو چک کنه تا به محض اینکه رکورد ی ثبت شد سریع اطلاعات اون رکورد رو بخونه و ژتون فرد رو چاپ کنه.
    این قسمت رو چطوری باید مدیریت کنم که مرتب و ثانیه به ثانیه اون جدول رو چک کنه تا اطلاعات چاپ بشه . ب؟
    برنامه تحت وب هست ولی برای این قسمت یک برنامه ویندوزی نوشتم حالا باید از تایمر استفاده کنم برای چک کردن ؟
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388
    دوست عزیز برای اینکه جدول رو بررسی کنید تا ببینید رکوردی ثبت شده یا نه دو راه وجود داره.

1- وقتی مدیر یا همون کاربر سایت وارد صفحه میشه اطلاعات رو بخونه و نشون بده و با هر بار لود صفحه این کار انجام بشه(که معلومه این مورد رو نمی خواهید).

2- مورد بعدی بهتره از ajax استفاده کنید یه تایمر توی صفحه بزارید که مثلا هر 30 ثانیه یه بار درخواست رو به سرور بفرسته تا بررسی کنه که آیا رکوردی ثبت شده یا نه اگه این کار رو به صورت ساده انجام بدید صفحه هر 30 ثانیه کلش لود میشه و سرعت رو میاره پایین بهتره از ajax استفاده کنید و فقط به سرور درخواست رو بفرسته و بعد از دریافت پاسخ اون قسمتی که لازم است رو تغییر بده نه اینکه کل صفحه رو از نوع درخواست کنه.
    نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
  3. 1
    karimir1
    کاربر عادی
    0
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط noavarangermi نمایش پست ها
    دوست عزیز برای اینکه جدول رو بررسی کنید تا ببینید رکوردی ثبت شده یا نه دو راه وجود داره. 1- وقتی مدیر یا همون کاربر سایت وارد صفحه میشه اطلاعات رو بخونه و نشون بده و با هر بار لود صفحه این کار انجام بشه(که معلومه این مورد رو نمی خواهید). 2- مورد بعدی بهتره از ajax استفاده کنید یه تایمر توی صفحه بزارید که مثلا هر 30 ثانیه یه بار درخواست رو به سرور بفرسته تا بررسی کنه که آیا رکوردی ثبت شده یا نه اگه این کار رو به صورت ساده انجام بدید صفحه هر 30 ثانیه کلش لود میشه و سرعت رو میاره پایین بهتره از ajax استفاده کنید و فقط به سرور درخواست رو بفرسته و بعد از دریافت پاسخ اون قسمتی که لازم است رو تغییر بده نه اینکه کل صفحه رو از نوع درخواست کنه.
    ممنونم از پاسختون
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

کلمات کلیدی این موضوع