ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
آموزش برنامه نویسی رایگان
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    meysam9980
    کاربر عادی
    0
    0

مشکل در برنامه نویسی سی شارپ.عدم نمایش اطلاعات در دیتا گرید

سلام دوستان.وقت بخیر
    من یه پروژه به زبان سی شارپ نوشتم که بعد از ثبت اطلاعات یک کاربر جدید باید زمان و تاریخ ورود و خروجش رو ثبت کنم.
    سوال1:با استفاده از چه دستور و یا کدی میتونم شرط بزارم که یک کاربر با کد ملی خودش در هر تاریخ فقط یک بار اجازه ورود و خروج داره؟؟؟
    سوال2:بعد از اینکه اطلاعاتم رو در زمان ورود ثبت کردم همون لحظه یه خروجی ازش گرفتم روی یک دیتا گرید ویو ولی متاسفانه برای یک کاربر فقط یکی زمان و تاریخ رو نشون میده نه تاریخ های متعددی که در روز های مختلف وارد شده
    نکته:این اطلاعات کاربر مورد نظرم در بانک اطلاعاتی(sql server 2008 r2) که دارم به درستی ذخیره شده و فقط در زمان نمایش با مشکل روبه رو میشم
    مثلا در این اینجا کاربری با نام افشین حسنوند در روز های مختلف و با ساعت های مختلفی وارد شده ولی اینجا فقط یک تاریخ و ساعت رو نشون میده اما در بانک اطلاعاتی به درستی اطلاعات رو نشون میده!!!!!
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388
    برای اینکه بتونید کاربر رو بررسی کنید که آیا این کاربر امروز به سیستم ورود کرده یا نه کافی است یه دستور اس کیو ال مثل select * from tbltest where codemelli=1 and date=1395.7.10 رو اجرا کنید عدد یک مربوط به کد ملی کاربر و تاریخ هم تاریخ جاری است که بررسی میکنه آیا این کاربر امروز توی سیستم ورودش ثبت شده یا نه توی دستور بالا اگه تعداد رکورد ها صفر باشد یعنی ورود نکرده و مجاز به استفاده از سیستم است وگرنه یعنی امروز وارد شده و دیگه اجازه نداره.

برای مورد دوم هم کافی یه دستور شبیه select * from tbltest where code=1 رو اجرا کنید که تمام رکورد های مربوط به کاربر 1 رو براتون نشون بده بعد از اجرای این دستور باید محتوای دیتاگرید رو پاک و دوباره با اطلاعات جدید که طبق دستور بالا درآوردید پر کنید.
    نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
  3. 1
    Seven7
    کاربر عادی
    0
    0
    در صورت نیاز میتونم سورس سی شارپ مربوط به مشکل ذکر شده رو براتون تهیه کنم و براتون ارسال کنم
    در صورت تمایل با شماره تلگرام ذکر شده پیام ارسال کنید
    09358350348
    نوذری
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

کلمات کلیدی این موضوع