ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
آموزش برنامه نویسی رایگان
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    pt1349
    کاربر عادی
    0
    0

آموزش جعبه ابزار شبکه عصبی در متلب

سلام و وقت بخیر، من می خوام یادگیری جعبه ابزار شبکه عصبی در متلب رو شروع کنم و در این زمینه دنبال آموزش های مفید هستم. به نظرتون از چه منابعی استفاده کنم بهتره؟ پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگذارم.
    ابوالفضل
    کاربر عادی
    5
    4
    سلام به نظر من بهترین راهنما برای جعبه ابرازهای متلب خود help متلب هستش. حتما اگه میخواین که یاد بگیرین اون راهنماییها رو خوب مطالعه کنین. دوم میتونین از ویدیوهای آموزشی فرادرس هم کمک بگیرین . اونها هم خیلی کمک میکنن. موفق باشید
  3. 4
    miladbagheri667
    کاربر عضو
    20
    4
    بله من با نظر ابوالفضل موافقم. اگه فقط کمی انگلیسی بلد باشید help متلب برای شبکه عصبی خودش عالی هستش. باز اگه زبان انگلیسیی شما ضیف باشه از ترجمه گوگل می تونید کمک بگیرید. در نهایت این رو می خوام بگم که شرکت متلب خودش بهترین آموزش رو ارائه داده و برای خودم من هم مفید بوده برا همین براتون توصیه می کنم.
  5. 3
    saeed
    مدیر
    377
    130
    دانلود کتاب جعبه ابزار شبکه عصبی در متلب از هاوارد دیماث و مارک بیل رو هم من براتون پیشنهاد می کنم که حتما مطالعه کنید. کتاب زبان اصلی هست و می دونم خوندنش کمی سخته اما به زحمتش خوندنش می ارزه. عنوان انگلیسی این کتاب Neural Network Toolbox for use with MATLAB - Howard Demuth and Mark Beale هست که با حجم 3.5 مگابایت به صورت PDF و در 840 صفحه می باشد.

شبکه های عصبی از عناصر ساده به صورت موازی تشکیل شده که توسط سیستم عصبی بیولوژیکی الهام گرفته است. همانطور که در طبیعت، عملکرد شبکه تا حد زیادی از ارتباط بین عناصر تعیین می شود. ما می توانیم آموزش یک شبکه عصبی را با تابع خاص به وسیله تطبیق مقادیر از اتصالات (وزن) بین عناصر انجام دهیم. شبکه های عصبی معمولا تنظیم شده و یا آموزش دیده می باشند، به طوری که یک ورودی خاص، منجر به رسیدن به یک خروجی و هدف خاص می شود.

لینک دانلود کتاب جعبه ابزار شبکه عصبی در متلب:

7. 3
    a.s_68
    کاربر عادی
    21
    2
    بهترین کتاب شبکه های عصبی نامش Neural network design نوشته Hagan می باشد. اين كتاب روان رو حتما مطالعه کنید. کتاب Neural network toolbox متلب هم بر اساس اين كتاب تهیه شده. کتاب Neural network design توسط انتشارات کیان رایانه از سوی سید مصطفی کیا ترجمه شده و تو بازار هم موجوده و می تونید تهیه کنید.

دانلود کتاب آموزش شبکه عصبی Neural network design - Martin T. Hagan به زبان اصلی:

9. 2
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

کلمات کلیدی این موضوع