ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
آموزش برنامه نویسی رایگان
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    myehrajat
    کاربر عادی
    0
    0

راه اندازی سایت رایگان و سفارشی سازی و بهینه سازی تم وردپرس

سلام دوستان من طراح سایتم و سایت رو خودم راه اندازی کردم دوستانی که قصد دارن سایت های غیر فروشگاهی راه اندازی کنن میتونم براشون از وردپرس راه اندازی رایگان کنم ضمن اینکه چند تا تم هم بهینه سازی کردم که رایگان در اختیار قرار میدم.
    moein.data
    کاربر عادی
    0
    0
    سلام myehrajat من با استفاده از وردپرس یک وب سایتی رو راه اندازی کردم. در وب سایتم پلاگینی رو نصب کرده بودم که وقتی پستی در سایت منتشر میکردم به صورت خودکار به کانال تلگرام وب سایت هم ارسال میشد. اما خب میدونید که تلگرام بسته شده و دیگه الان این پلاگین کار نمیکنه. حالا کانال وب سایت من با تعداد زیادی ممبر دیگه بالا نمیاد و این افزونه هم دیگه به کار من نمیاد و به همین دلیل من به مشکل برخورد کردم. بعد از بسته شدن تلگرام من جست و جو کردم برنامه شبیه تلگرام چیست تا بتونم یک برنامه شبیه تلگرام پیدا کنم اما متاسفانه وب سایت ها برنامه های زیاد جالبی رو معرفی نکرده بودن به جز یک وب سایت که برنامه گوگل الو رو معرفی کرده بود که به نظرم این like telegram هستش. اما من میخوام بدونم آیا پلاگین و یا برنامه نویسی هست که بتونه برای من یک پلاگین بنویسه تا این بار پست های سایتم رو به کانالم در گوگل الو انتقال بده یا خیر. کسی که این برنامه رو میخواد بنویسه باید به php تسلط کافی داشته باشه در غیر این صورت اینکار بی فایده است. از عزیزانی که در این زمینه اطلاعات دارن خواهش میکنم بنده رو راهنمایی کنن. مرسی
    ویرایش توسط saeed : 2018/06/17 در ساعت 15:04
    monji_saviour
    کاربر عادی
    0
    0
    سلام من میخوام یه سایت فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنم. از سایت پلازا خوشم اومده. میخواستم بدونم این فروشگاه با چه مدیریت محتوایی طراحی شده و یا اینکه اختصاصی هستش؟ لطفا اگر مدیریت محتوایی میشناسید که مثل این سایت یا مشابه اش میشه ساخت بهم معرفی کنید.
    باتشکر
    ویرایش توسط saeed : 2019/01/27 در ساعت 12:50
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

کلمات کلیدی این موضوع