ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
آموزش برنامه نویسی رایگان
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    nvid
    کاربر عادی
    0
    3

دانلود پروژه تشخیص حروف فارسی (ocr) در متلب

سلام و عرض ادب، یه پروژه رایگان تشخیص حروف فارسی در محیط matlab می خواستم (پروژه ocr فارسی) که در زمینه بینایی ماشین و پردازش تصویر هم کاربرد داشته باشه. تشکر از لطف شما
    saeed
    مدیر
    377
    130
    ocr ann - دانلود پروژه تشخیص حروف فارسی (ocr) در متلب
    پروژه تشخیص حروف فارسی با شبکه عصبی MLP در متلب رو براتون آماده کردم که یک کار ناب در زمینه OCR فارسی هست. در این پروژه تصویر حروف فارسی را در برنامه بارگذاری (Lod image) می کنیم. برنامه حروف بارگذاری شده رو از یکدیگر تشخیص میده و تلفظ اون رو هم می نویسه. برای اجرا، فایل OCR_ANN.m رو باید با نرم افزار متلب باز کنید و دکمه ران رو بزنید.
    یه پروژه عالی در زمینه های شبکه عصبی، پردازش تصویر، بینایی ماشین، هوش مصنوعی و OCR هست. امیدوارم که مفید و مورد استفاده شما دوست عزیز باشه.
    لینک دانلود پروژه تشخیص حروف فارسی:
  3. 3
    CodeDEV
    کاربر عضو
    10
    16
    من خیلی دنبال پروژه تشخیص حروف فارسی با شبکه عصبی mlp گشتم این مورد رو توی کانال تلگرامتون دیدم که تبلیغ میکردید و الان به صورت رایگان قرار دادید سپاس.
    Farid.Jarollahi
    کاربر عادی
    0
    0
    واقعا ممنونم ازتون بابت مطالب مفید و مؤثری که در سایت قرار می دهید، انشاالله در تمامی مراحل زندگی موفق و مؤید باشید.
    safooras
    کاربر عادی
    0
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed نمایش پست ها
    ocr ann - دانلود پروژه تشخیص حروف فارسی (ocr) در متلب
    پروژه تشخیص حروف فارسی با شبکه عصبی MLP در متلب رو براتون آماده کردم که یک کار ناب در زمینه OCR فارسی هست. در این پروژه تصویر حروف فارسی را در برنامه بارگذاری (Lod image) می کنیم. برنامه حروف بارگذاری شده رو از یکدیگر تشخیص میده و تلفظ اون رو هم می نویسه. برای اجرا، فایل OCR_ANN.m رو باید با نرم افزار متلب باز کنید و دکمه ران رو بزنید. یه پروژه عالی در زمینه های شبکه عصبی، پردازش تصویر، بینایی ماشین، هوش مصنوعی و OCR هست. امیدوارم که مفید و مورد استفاده شما دوست عزیز باشه. لینک دانلود پروژه تشخیص حروف فارسی:

سلام وقتتون به خیر
    مرسی از پروژه ی خوبتون، من یه همچین کاری میخوام ولی استادم یه دیتاست از حروف فارسی دادن که باید روی اون برنامه انجام شه، امکانش هست که برنامه با این دیتاست train شه؟
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

کلمات کلیدی این موضوع