ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
آموزش برنامه نویسی رایگان
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    CodeDEV
    کاربر عضو
    10
    16

ارسال اس ام اس با دلفی

سلام و خسته نباشید. من یه نرم افزاری با نرم افزار دلفی انجام دادم حالا نیازه که داخل برنامه برای شماره های موجود ارسال sms داشته باشم یعنی می خوام کاربر اول از پنل ارسال اس ام اس که داره و تحت وب است از طریق اون از داخل برنامه ارسال اس ام اس داشته باشه آیا ابزاری یا کامپوننتی برای این مورد در دلفی وجود داره یا نه ممنون میشم کمک کنید.
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388
    سلام دوست عزیز بله این امکان وجود داره که در برنامه نوشته شده به زبان دلفی بتونید ارسال SMS داشته باشید این رو به دو روش می تونید انجام بدید.
    روش اول: استفاده از کامپوننت Kylix[1].SMS_ActiveX_Control_v5.0.5.1
    روش دوم: استفاده از API وب سرویس های موجود در پنل ارسال اس ام اس که در آنجا ثبت نام کردید

در روش اول با نصب کامپوننت مورد نظر می تونید از طریق مودم GSM و یا یک دستگاه موبایل که به کامپیوتر وصل است ارسال رو انجام بدید.
    در روش دوم مثلا می تونید در سایت ملی پیامک که برای کاربران پنل ارسال اس ام اس رو میده ثبت نام بکنید و از طریق برنامه دلفی که در زیر لینک دانلودش رو قرار دادم ارسال SMS رو انجام بدید توی این روش حتما باید به اینترنت وصل شده باشید.

لینک دانلود کامپوننت Kylix_SMS_ActiveX_Control_v5.0.5.1:
    لینک دانلود برنامه دلفی برای ارسال SMS:
    لینک سایت برای ثبت نام در پنل ارسال SMS:
  3. 1
    وحید_طلا
    کاربر عادی
    0
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط noavarangermi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز بله این امکان وجود داره که در برنامه نوشته شده به زبان دلفی بتونید ارسال SMS داشته باشید این رو به دو روش می تونید انجام بدید. روش اول: استفاده از کامپوننت Kylix[1].SMS_ActiveX_Control_v5.0.5.1 روش دوم: استفاده از API وب سرویس های موجود در پنل ارسال اس ام اس که در آنجا ثبت نام کردید در روش اول با نصب کامپوننت مورد نظر می تونید از طریق مودم GSM و یا یک دستگاه موبایل که به کامپیوتر وصل است ارسال رو انجام بدید. در روش دوم مثلا می تونید در سایت ملی پیامک که برای کاربران پنل ارسال اس ام اس رو میده ثبت نام بکنید و از طریق برنامه دلفی که در زیر لینک دانلودش رو قرار دادم ارسال SMS رو انجام بدید توی این روش حتما باید به اینترنت وصل شده باشید. لینک دانلود کامپوننت Kylix_SMS_ActiveX_Control_v5.0.5.1: لینک دانلود برنامه دلفی برای ارسال SMS: لینک سایت برای ثبت نام در پنل ارسال

SMS:

سلام . میشه نحوه نصب kylix رو دقیقا توضیح بدید
    البته برنامه رو run کردم ولی خطا داد
    ravangard
    کاربر عادی
    0
    0
    سلام من یوزر و پسورد را در برنامه ارسال اس ام اس می زنم خطا می ده

مینویسه خطا در ارتباط با سرویس دهنده
    ravangard
    کاربر عادی
    0
    0

http://dl.noavarangermi.ir/dl/forum/...delphi_sms.rar

این برنامه جواب نمی ده کسی می تونه راهنمایی کنه چطور ازش استفاده کنم

ممنون میشم
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388
    نقل قول نوشته اصلی توسط ravangard نمایش پست ها
    سلام من یوزر و پسورد را در برنامه ارسال اس ام اس می زنم خطا می ده مینویسه خطا در ارتباط با سرویس دهنده
    دوست عزیز اول باید در سایت ملی پیامک ثبت نام کنید تا براتون یوزر نیم و پسورد بده تا بتونید توی برنامه وارد کنید تا براتون اس ام اس رو ارسال کنه درضمن برای ارسال اس ام اس باید مثلا هزارتومنی حسابتون رو شارژ کنید.
    نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388
    نقل قول نوشته اصلی توسط ravangard نمایش پست ها
    http://dl.noavarangermi.ir/dl/forum/...delphi_sms.rar این برنامه جواب نمی ده کسی می تونه راهنمایی کنه چطور ازش استفاده کنم ممنون میشم
    برای استفاده از این برنامه اول باید فایل ocx موجود در پوشه رو به پوشه system ویندوز اضافه کنید سپس در محیط دلفی اون اکتیویکس رو به دلفی اضافه کنید تا بتونید ازش استفاده کنید.
    نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
    ravangard
    کاربر عادی
    0
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط noavarangermi نمایش پست ها
    دوست عزیز اول باید در سایت ملی پیامک ثبت نام کنید تا براتون یوزر نیم و پسورد بده تا بتونید توی برنامه وارد کنید تا براتون اس ام اس رو ارسال کنه درضمن برای ارسال اس ام اس باید مثلا هزارتومنی حسابتون رو شارژ کنید.
    سلام
    من پنل اس ام اس دارم شارژ هم هست یوزر و پسورد مربوط به وب سرویس هم گرفتم اما با این برنامه جواب نمی ده
    آیا نیاز به تغییر سرور وب سرویس هست ؟
    ali.vahidi
    کاربر عادی
    0
    0
    سلام پنل ارسال پیامک مدیانا وب سرویس پیامکی داره تیم فنیشونم خیلی با حوصله توضیح میده یک ارتباط باهاشون بگیر.
    ویرایش توسط saeed : 2022/03/10 در ساعت 15:44
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

کلمات کلیدی این موضوع