ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
آموزش برنامه نویسی رایگان
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    hameddehkordi
    کاربر عادی
    1
    0

Post شبیه سازی شبکه های بی سیم موبایل ادهاک (MANET) با jsim

سلام خدمت دوستان گرامی من می خوام شبیه سازی پایان نامه خودم رو که در ارتباط با شبکه های بی سیم موبایل ادهاک (MANET) هست رو با نرم افزار شبیه ساز jsim انجام بدم. مشکلی که دارم اینه که نمونه پروژه های از پیش کار شده ای در این مورد به عنوان الگو و راهنمای کاری خودم در مورد این موضوع در اختیار ندارم. یعنی مجموعه داده ای که داخل این شبیه ساز import بشه و بعد مطابق با ایده و موضوع مد نظر سفارشی سازی بشه.
    در این مورد خاص منظورم مجموعه داده هایی هستن که یک شبکه manet رو شبیه سازی بکنن تا من بتونم از این مجموعه داده داخل شبیه ساز import کنم و بعد مک پروتکلی که مد نظرم هست رو روی این مجموعه داده ها پیاده سازی کنم. فرمت فایل های این شبیه ساز .proj هست ولی از مجموعه داده های با فرمت های ارشیوی معمول و معروف نیز پشتیبانی می کنه. کسی می تونه در این مورد بهم کمک کنه مرسی
    saeed
    مدیر
    377
    130
    دانلود پروژه پياده سازی شبكه MANET با JSIM را به صورت رایگان برای شما دوست عزیز آماده کردم که مطمئنا در پایان نامه تون خیلی می تونه کمک کنه.

لینک دانلود:

3. 2
    hameddehkordi
    کاربر عادی
    1
    0
    دوست عزیز بسیار ممنون هستم از لطفتون....چک می کنمش و دوباره خبر بهتون میدم خیلی لطف فرمودین...
    hameddehkordi
    کاربر عادی
    1
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed نمایش پست ها
    دانلود پروژه پياده سازی شبكه MANET با JSIM را به صورت رایگان برای شما دوست عزیز آماده کردم که مطمئنا در پایان نامه تون خیلی می تونه کمک کنه. لینک دانلود:

با سلام و وقت بخیر ...ببخشید کسی می تونه در مورد نحوه استفاده از این پروژه ای که دوستمون لطف کردن و دادن راهنماییم کنه؟...چون هیچ کدوم از فایلهای پروژه توسط نرم افزار jsim قابل شناسایی و باز شدن نیستن هر کاری که می کنم....من باید کدم یکی از فایلهای پروژه رو ران کنم ...اگه کسی بتونه راهنماییم کنه بسیار ممنون میشم....
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

کلمات کلیدی این موضوع