ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
آموزش برنامه نویسی رایگان
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    ali17nour
    کاربر عادی
    0
    0

پایان نامه استفاده از شبکه عصبی در پردازش تصویر

سلام من برای انتخاب موضوع پایان نامه ام که باید ترکیب شبکه عصبی و پردازش تصویر باشه دنبال موضوع هستم. از کاربران این انجمن کسی می تونه کمک کنه تا کار من رو غلتک بیفته؟
    saeed
    مدیر
    377
    130
    سلام دوست عزیز، چند موضوع پردازش تصویر براتون معرفی می کنم که در همش از شبکه عصبی استفاده شده. امیدوارم که با این موضوعات کار پایان نامتون رو غلتک بیفته.
    موضوع پایان نامه استفاده از شبکه عصبی در پردازش تصویر:

1. تشخیص حالات چهره مبتنی بر الگوریتم ماشین بردار پشتیبان درخت فازی شده (FTSVM) بر پایه الگوریتم ترکیبی ژنتیک و شبکه عصبی MLP
    2. تقطیع تصاویر MRI با هدف تشخیص تومور مغزی با روش ترکیبی تبدیل موجک گسسته و شبکه عصبی پرسپترون چندلایه بهبود یافته
    3. تشخیص تومور مغزی در تصاویر MRI بر پایه روش ترکیبی شبکه عصبی نئوکوگنیترون و الگوریتم ژنتیک
    4. طبقه بندی تصاویر MRI با آنتروپی موجک برپایه شبکه عصبی احتمالی (PNN) و الگوریتم PSO
    5. طبقه بندی تومور بدخیم و خوش خیم سینه با شبکه عصبی سلولی (CNN) و الگوریتم ژنتیک
    6. طراحی و شبیه سازی شبکه عصبی مبتنی بر مدارات ممریستوری جهت بازشناسی الگو
    7. نهان نگاری تصویر بر پایه شبکه عصبی پرسپترون چند لایه و الگوریتم تجمع ماهی ها
    8. تشخیص بافت پول با شبکه عصبی پرسپترون چند لایه (MLP) و روش KPCA
    9. بازیابی تصاویر نویزدار با شبکه عصبی سلولی (CNN)
    nasi.M
    کاربر عادی
    0
    0
    سلام خسته نباشید.کسی در زمینه پردازش میدونه object detection موضوع به روز و خوبی برای انتخاب به عنوان پایان نامه است یا نه؟ و همین طور نظر راجع به شبکه های عصبی با استفاده از کانولوشن
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

کلمات کلیدی این موضوع