ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
آموزش برنامه نویسی رایگان
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    itahliloc02
    کاربر عادی
    4
    0

آموزش تصویری طراحی سایت با asp.net

سلام وقت بخیر، من می خواستم طراحی سایت با asp.net رو یاد بگیریم، شما چه منابعی رو پیشنهاد می کنید ؟ من مبتدی هستم در این زمینه و آموزشی نیاز دارم که کار مرحله به مرحله و به صورت تصویری یاد بده. اینطور یاد گیریش بهتر و سریع تر میشه. ممنون ممنون میشم راهنمایی کنید.
    saeed
    مدیر
    377
    130
    سلام دوست عزیز، یه کتاب عالی با عنوان آموزش گام به گام ساخت سایت در ASP.NET رو براتون آماده کردم که انصافا خیلی خوب و ساده مرحله به مرحله و تصویری و ران توضیح داده. دقیقا همان چیزی هست که شما درخواست داشتید. از مزایای این کتاب، آموزش تصویری به صورت گام به گام و مرحله به مرحله با توضیحات کامل، آموزش ایجاد یک سایت کامل به همراه صفحات مدیریت، همراه با کد های هر صفحه ای که ایجاد می شود.
    رویکرد این کتاب آموزش طراحی سایت طوری هست که مطاب ساده و روان بیان بشه و کسانی که تا به حال با ساخت سایت در ASP.NET آشنا نبودن هم بتونن به سادگی سایتی ساده و در حد مستوط ایجاد کنن. این کتاب آموزشی طراحی سایت توسط سید محمد صفوی در قالب 138 صفحه و به صورت PDF تهیه شده. از لینک زیر این کتاب عالی رو با حجم 27 مگابایت دانبود کنید.
    دانلود کتاب آموزش تصویری طراحی سایت با ASP.NET:
    http://dl.noavarangermi.ir/dl/forum/...ks/asp.net.zip
    saeed
    مدیر
    377
    130

فیلم آموزش طراحی سایت با asp.net mvc به صورت پروژه محور

video asp.net 19009 - آموزش تصویری طراحی سایت با asp.net
    در کنار کتاب معرفی شده برای آموزش ASP.NET ، فیلم آموزش پروژه محور طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با ASP.NET MVC رو هم براتون معرفی می کنم که 37 ساعت فیلم با کیفت در قالب 49 قسمت به همراه سورس کد پروژه طراحی شده می باشد. این آموزش عالی برای ASP.NET MVC رو می تونید از لینک زیر بررسی نمائید:
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

کلمات کلیدی این موضوع