ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
آموزش برنامه نویسی رایگان
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    CodeDEV
    کاربر عضو
    10
    16

خطای setup cannot continue due to a corrupted installation file در نصب ویندوز

با سلام، هنگام نصب ویندوز با خطای زیر مواجعه میشم و جالب اینجاست که هر سی دی ویندوز هم عوض می کنم باز همین خطا رو در آخرهای نصب نمایش میدهد.
    setup cannot continue due to a corrupted installation file. contact the vendor of your windows installation disc or your system administrator for assistance
  2. 1
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388
    خطای setup cannot continue due to a corrupted installation file به دلایل زیر می تونه باشه.
    1- آپدیت نکردن بایوس سیستم مخصوصا لپ تاپ های تازه خریداری شده.
    2- ایراد در فایل efi ویندوز.
    3- خراب شدن سی دی که ویندوز رو می خواهید از روی اون نصب کنید و موقع نصب از فایل های مهمش رو نمی تونه بخونه و خطا میده.
    4- خراب شدن سی دی رام یا کثیف شدن لنز سی دی رام که باعث میشه ویندوز نتونه فایل رو به خوبی از روی سی دی بخونه.
    5- بد سکتور برداشتن هارد دیسک.
    برای مورد اول بایوس سیستم رو حتما باید به روز رسانی کنید و مورد دوم هم حتما باید از یه فلش برای نصب ویندوز اقدام کنید برای رفع مورد سوم خوب معلومه از سی دی دیگه استفاده کنید اگر مشکل مورد چهارم بود تعویض یا تمیز کردن لنز سی دی رام رو پیشنهاد میدم و یا اینکه از یه فلش مموری که ویندوز روش است اقدام به نصب ویندوز بکنید یعنی نصب ویندوز از روی فلش مموری و برای مورد بد سکتور هم بهتره موقع نصب ویندوز توی مرحله ای که درایوها رو نشون میده همه اونها رو حذف کنید و هارد رو دوباره پارتیشن بندی کنید.
  4. 3
    CodeDEV
    کاربر عضو
    10
    16
    خطای setup cannot continue due to a corrupted installation file رو تونستم حلش کنم در واقع از شرکتی که لپ تاپ رو خریده بودم تماس گرفتم و گفتن باید بایوس لپ تاپ رو آپدیت کنید تا این مشکل حل بشه بعد از آپدیت بایوس لپ تاپ تونستم ویندوز رو به راحتی نصب کنم.
  6. 3
    CodeDEV
    کاربر عضو
    10
    16
    آموزش گام به گام آپدیت بایوس در لپ تاپ های ایسوس رو از لینک زیر می تونید ببینید.
    لینک آموزش:
  8. 3
    miladbagheri667
    کاربر عضو
    20
    4
    وقتی این ارور داده می شود برای بایوس نیست setup cannot continue due to a corrupted installation file بلکه مربوط به فایل efi هستش که باید حتما در فایل ویندوز باشد و لزوما باید با فلش ویندوز نصب شود نه سی دی رام. فقط جهت آگاهی درست به دوستان.
  10. 1
    CodeDEV
    کاربر عضو
    10
    16
    نه دوست عزیز نمیشه گفت حتما از بایوس است یا حتما از فایل efi است چون مورد من دقیقا با آپدیت بایوس حل شد ظاهرا هم مال شما مربوط به فایل efi بود و با فلش مموری تونستید ویندوز رو نصب کنید.
  12. 1
    محمد علی
    کاربر عادی
    0
    0
    ممنون از راهنمایی خوبتون من مشکل خطای setup cannot continue due to a corrupted installation file را با آپدیت بایوس لپ تاپم تونستم حل کنم و از شرکتی که لپ تاپ را خریده بودم اونها هم دقیقا همین راه حل را پیشنهاد دادن
    best_for_all2006
    کاربر عادی
    0
    0
    توی سیستم من هم همین خطا رو میده اومد با نرم افزار rufus ویندوز رو زدم به فلش یعنی فلش رو قابل راه اندازی کردم بعد سیستم رو ریست کردم و سیستم با فلش اومد بالا و خیلی راحت و بدون خطا تونستم ویندوز رو نصب کنم. از سایت خوبتون هم خیلی تشکر می کنم واقعا خیلی به دردم خورد.
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388
    یکی از دوستان این مشکل رو تونست با دستور diskpart حل کنه و بعد از حذف کامل پارتیشن سیستم با استفاده از دستور diskpart تونست ویندوز رو نصب کنه. آموزش استفاده از دستور diskpart رو می تونید از لینک زیر مشاهده کنید.

لینک آموزش:

نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
  16. 1
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

کلمات کلیدی این موضوع