ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    hosein_2016
    کاربر عادی
    1
    0

شبیه سازی پروتکل TCP در Opnet

دوستان بنده نیاز به شبیه سازی پروتکل tcp در آپنت دارم توی کتابی که استاد معرفی کرده بود شبیه سازی پروتکل tcp وجود داره ولی نتونستم از اول دوباره خودم شبیه سازیش کنم یه جای کارم ایراد داره اگه خوده پروژه به همراه فیلم آموزشی شبیه سازی پروتکل tcp رو داشته باشید حاضرم هزینش رو هم پرداخت کنم.
    Reyhan2000
    کاربر عادی
    2
    5
    فکر کنم توی کتاب یه ایرادی است منم دقیقا همین مشکل رو دارم یعنی شبیه سازی پروتکل tcp رو توی آپنت انجام دادم ولی موقع نمایش نمودار ها نمی دونم چرا نمودارها رو نشون نمیده کسی از دوستان این مشکل رو حل کرده؟
    saeed
    مدیر
    362
    120
    شبیه سازی پروتکل TCP با آپنت به همراه فیلم آموزشی رو در فروشگاه سایت آماده داریم که از لینک زیر می تونید خروجی ها رو هم بررسی کنید و در صورت نیاز به صورت آنلاین خرید کنید. کتابی که استادتون معرفی کردن رو می دونم کدوم کتاب هست و این پروژه هم دقیقا شبیه سازی همون تمرین کتاب هست. با فیلم آموزشی هم که این پروژه داره و مرحله به مرحله تمام جرئیات رو گفته می تونید خودتون هم پروژه رو انجام بدید. یعنی ازش فیلم از خود پروژه بیشتره یعنی با فیلم هم با نحوه شبیه سازی پروژه آشنا میشید و هم متوجه میشید که چه تنظیماتی به چه منظوری انجام شده.
    شبیه سازی پروتکل TCP با آپنت:
    ویرایش توسط saeed : 2016/05/08 در ساعت 05:53
    نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
    Telegram ID: noavarangermi_ir
    Channel: noavarangermi
    hosein_2016
    کاربر عادی
    1
    0
    قبل خرید فقط یه سوال داشتم با نسخه چند آپنت اینو کار کردید؟ Opnet 14.5 یا Opnet 17.5 چون واقعیتش من نتونستم Opnet 17.5 رو نصب کنم یعنی بعد از نصب ازم کد فعالسازی می خواد که میرم به سایت خودشون ولی کدی که میده آپنت قبول نمیکنه و خطا میده.
    noavarangermi
    مدیر کل
    118
    374
    این مورد رو با نسخه Opnet 14.5 کار کردیم و می تونید از این نسخه بعد از کرک به راحتی استفاده کنید در زیر آدرس دانلود Opnet 14.5 رو براتون قرار دادم می تونید رایگان دانلود کنید.

لینک آموزش نصب OPNET 14.5 آپنت به صورت تصویری:
    لینک دانلود نرم افزار شبیه ساز آپنت OPNET با لایسنس:
  6. 1
    محمد علی
    کاربر عادی
    0
    0
    ببخشید اگه من بخوام برای شبیه سازی پروتکل tcp در ظاهر شبیه سازی تغییراتی بدید اونو هم با همین قیمتی که توی فروشگاه سایت زدید با من حساب می کنید یا اینکه مبلغش فرق میکنه؟
    saeed
    مدیر
    362
    120
    سلام، بستگی داره که چه تغییراتی نیاز داشته باشید، اگر تغیرات جزئی باشه، بله با همان هرینه درج شده در فروشگاه سایت می توان تغییرات رو اعمال کرد. اما اگر تغییرات اساسی باشه، باید درخواستتون روی این پروژه کاملا بررسی بشه و در صورت قابل انجام بودن هزینه و زمان انجام مشخص بشه.
    نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
    Telegram ID: noavarangermi_ir
    Channel: noavarangermi
  9. 1
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

کلمات کلیدی این موضوع