ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
آموزش برنامه نویسی رایگان
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    ali_sampad
    کاربر عادی
    0
    0

اشکال زدایی در opnet

با سلام
    از دوستان عزیز کسی در مورد نحوه اشکال زدایی (debug) در opnet اطلاعاتی داره؟ خیلی ممنون می شم اگه راهنمایی بفرمایید.
    من موقع شبیه سازی پروژه ام که تمام نود ها و پروسس هاش رو خودم نوشتم دچار خطا و کرش می شم اما opnet هیچ اطلاعاتی راجع به دلیل این کار به من نمیده!!!
    کسی می تونه راهنمایی بکنه؟
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388
    دوست عزیز اگر در شبیه سازی ایرادی داشته باشین موقع اجرای شبیه سازی براتون توی یه صفحه در محیط شبیه ساز opnet خطا رو نشون میده و حتی بعضا فایل متنی ایجاد میکنه و با رنگ قرمز آدرس اونو براتون نشون میده که باید خطای اصلی رو از داخل اون فایل برید ببینید ولی اگه خوده آپنت ایراد داره و موقع اجرا کلا از برنامه میاد بیرون اون موقع باید توی ویندوز 8 یا ویندوز 7 اونو امتحان کنید.
    نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
    ali_sampad
    کاربر عادی
    0
    0
    دوست عزیز از پاسخ گویی شما سپاسگزارم. مشکل من اینه که وسط اجرای شبیه سازی opnet کرش میکنه و هیچ پیغام خطایی نمیده. حتی در فایل log-err خود opnet هم چیز خاصی نمی نویسه. مشکل از opnet نیست چون پروژه های دیگه رو درست اجرا می کنه. اما وقتی پروژه خودم رو اجرا می کنم این مشکل پیش میاد. من از ویندوز 7 و VS2008 استفاده می کنم.
    سعی کردم با log کردن تمام توابع بصورت نوشتن موقعیت اجرا در فایل متنی مشکل رو پیدا کنم. و به این نتیجه رسیدم که یک تابعی که باید به دفعات فراخوانی بشه بعد از چند بار دیگه فراخوانی نمیشه!!!
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

کلمات کلیدی این موضوع