ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

تبلیغات تبلیغات
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    tarashe504
    کاربر عادی
    9
    1

دانلود شبیه ساز Opnet 17.5

سلام دوستان من نسخه Opnet 14.5 رو نصب دارم الان می خوام نسخه Opnet 17.5 رو داشته باشم لطفا اگه لینک دانلودش رو دارید برام بدید ممنون.
    saeed
    مدیر
    355
    119
    سلام دوست عزیز، دانلود آپنت از سایت خودش یکم دردسر ساز هست برای هیمن به خاطر اینکه شما و سایر دوستان به راحتی و با سرعت بالا دانلودش کنید، روی آپلود سنتر سایت ایرانی شاتل لند آپلودش کردم. آپنت 17.5 حجم 586 مگابایت هست.
    لینک دانلود Opnet 17.5:
    نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
    Telegram ID: noavarangermi_ir
    Channel: noavarangermi
  3. 2
    miladbagheri667
    کاربر عضو
    20
    4
    ممنون از لینک دانلود opnet 17.5 ولی یه سوال داشتم من بعد از نصب آپنت 17.5 توی مرحله آخر گیر کردم متاسفانه توی برنامه آپنت خطا میده که باید کد فعالسازی رو وارد کنید میرم توی سایتی که معرفی کرده ثبت نام رو انجام میدم و کد رو میدم تا کد فعالسازی رو بده ولی متاسفانه اون کدی که داده رو به برنامه وارد میکنم ولی باز خطا میده که کد اشتباه است لطفا اگه کسی این مشکل رو حل کرده راهنمایی کنه تا آپنت رو نصب کنم ممنون.
    noavarangermi
    مدیر کل
    117
    366
    دوست عزیز سایت آپنت ورژن 17.5 قبلی رو ساپورت نمی کنه برای همین باید ورژن 17.5 جدید رو دانلود کنید که دوستمون در پایین لینک دانلود براتون دادن ورژنی که کد فعالسازی رو قبول میکنه نسخه modeler_ae_175A_PL7_13311_win.exe است که بدرستی کار میکنه.
  6. 1
    saeed
    مدیر
    355
    119
    دانلود نسخه modeler_ae_175A_PL7_13311_win.exe آپنت با حجم 584 که به درستی نصب و فعالسازی میشه رو هم براتون آماده کردم که از لینک زیر قابل دریافت است.
    لینک دانلود نسخه جدید آپنت 17.5 :
    ویرایش توسط saeed : 2016/12/22 در ساعت 17:30
    Telegram ID: noavarangermi_ir
    Channel: noavarangermi
    amirhesam
    کاربر عادی
    0
    0
    سلام دوستان عزیز من میخوام نرم افزار آپنت 14.5 رو نصب کنم ، اگه امکان داره راهنمایی کنید. در ضمن آیا باید نرم افزار های متلب و vc2010 رو هم باید نصب کنم؟
    noavarangermi
    مدیر کل
    117
    366
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhesam نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من میخوام نرم افزار آپنت 14.5 رو نصب کنم ، اگه امکان داره راهنمایی کنید. در ضمن آیا باید نرم افزار های متلب و vc2010 رو هم باید نصب کنم؟
    دوست عزیز برای نصب آپنت 14.5 فقط نیاز به نصب Visual Studio 2008 یا بالاتر است و به متلب هیچ ربطی نداره برای نحوه نصب Opnet 14.5 از لینک زیر استفاده کنید.

parrot
    کاربر عادی
    0
    0

نصب نرم افزار opnet 17.5

با سلام من قصد نصب نرم افزار opnet 17.5 را دارم. نرم افزار را از لینکی که شما معرفی کردید دانلود کردم.آیا این ورژن نیاز به کد فعال ساز دارد؟ از کجا باید تهیه کنم؟ لطفا در نصب آن من را راهنمایی کنید. باتشکر
    ویرایش توسط parrot : 2016/08/12 در ساعت 15:06
    noavarangermi
    مدیر کل
    117
    366
    دوست عزیز نسخه Opnet 17.5 رو باید به صورت آنلاین کد فعال سازی رو دریافت کنید. بعد از اتمام نصب برنامه Opnet رو اجرا کنید بعد یه صفحه میاد که به شما میگه باید لایسنس رو بدید اگه اون صفحه رو ادامه بدید براتون یه آدرس اینترنتی میده و یک کد برای فعال سازی شما اول باید برید اون آدرس به عنوان کاربر جدید ثبت نام کنید و وارد سیستم بشید بعد اون کد رو در پنجره مربوطش وارد کنید تا براتون کد فعال سازی رو بده.
    آدرسی که باید ثبت نام و کد فعال سازی بگیرید:
    فقط دقت کنید این سایت کاربران ایرانی رو تحریم کرده و باید با برنامه های که تحریم رو دور میزنه استفاده کنید.
  12. 1
    mohamadi
    کاربر عادی
    0
    0
    سلام من اپنت 17.5 را از سایت دانلود کردم ولی زمانی که اجرا میکنم پیغام میده مسیر را عوض کنید وقتی عوض میشه دیگه پپنجره بسته نمیشه و در همان پنجره میماند و منتظر است مسیر را عوض کنیم
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

کلمات کلیدی این موضوع