ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
آموزش برنامه نویسی رایگان
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    CodeDEV
    کاربر عضو
    10
    16

دستور Save در متلب

درستور save رو کسی می دونه توی متلب برای چی استفاده میکنیم می دونم برای ذخیره داده در متلب استفاده میشه ولی منظور از داده چیه نمی دونم لطفا اگه کسی بلده کمک کنه.
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388
    دستور save در متلب زمانی استفاده میشه که بخواهید محتوای متغیر ها را در یه فایلی ذخیره کنید و در صورت نیاز بعدا با دستور Load بارگذاری کنید. پسوندی که در حالت پیش فرض به این فایلها در متلب داده میشه mat است .
    با اجرای دستور زیر تمام متغیر های استفاده شده در برنامه با نام test در پوشه جاری ذخیره میشه.
    کد:
    x=2;
    y=3;
    z=4;
    save('test')
    اگر بخواهید از متغیر فقط دو مورد رو ذخیره کنید از دستور زیر می توندی استفاده کنید.
    کد:
    x=2;
    y=3;
    z=4;
    save('test','x','y')
    اگر می خواهید فایل test در پوشه ای دیگه ذخیره بشه می تونید مسیر مورد نظر رو وارد کنید به مثال زیر دقت کنید.
    کد:
    x=2;
    y=3;
    z=4;
    save('c:\matlab\test')
    بعد از ذخیره متغیر ها با دستور Save می تونید با دستور Load اون فایل رو در برنامه بارگذاری کنید تا محتوای متغیر های ذخیره شده در متلب نمایش داده بشه در آدرس زیر نحوه استفاده از دستور Load در متلب رو آموزش دادیم .
  3. 2
    سمانه یزدی
    کاربر عادی
    1
    0
    ممنون از آموزش کاملتون یه سوال داشتم اینکه با دستور save در متلب می تونیم محتوای یه ماتریس رو هم ذخیره کنیم یا نه ممنون میشم پاسخ بدین
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388
    فرقی نداره که متغیرتون چی باشه دقیقا با دستورات بالا می تونید محتوای ماتریس رو هم با دستور save ذخیره کنید هیچ فرقی نداره در زیر مثالب برای ذخیره ماتریس قرار دادم.

کد:
    x = [123;456]
    save('c:\matlab\test','x')
    نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
  6. 1
    hosein_2016
    کاربر عادی
    1
    0
    سلام من در حلقه for در متلب يک متغير x دارم که دو تا حلقه تو در تو 10 در 10 است. می خوام از مقادير x که صدا است، روی فايل خروجی بگيرم لطفا راهنمايی کنيد.
    eshahnazi
    کاربر عادی
    0
    0

نمونه برداری از متغییرها در طول زمان

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_2016 نمایش پست ها
    سلام من در حلقه for در متلب يک متغير x دارم که دو تا حلقه تو در تو 10 در 10 است. می خوام از مقادير x که صدا است، روی فايل خروجی بگيرم لطفا راهنمايی کنيد.
    سلام.
    من هم مشکلی مثل شما رو دارم...ایا راه حلی براش پیدا کردید؟
    چند تا متغییر دارم که به مرور زمان مقدارشون تغییر میکنه. در بازه زمانی 0.1 ثانیه ای باید ازشون نمونه بگیرم. چطور در متلب باید این کار رو انجام بدم؟؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

کلمات کلیدی این موضوع