ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
آموزش برنامه نویسی رایگان
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    cloner93
    کاربر عادی
    0
    0

Unhappy گرفتن خروجی exe از پروژه سی شارپ

سلام یا عرض خسته نباشید دوستان من یه پروژه سی شارپ دارم که از دیتابیس sql server استفاده میکنه این پروژه تموم شده حالا میخوام ازش یه خروجی .EXE بگیرم موفق نمیشم لطفا کمک کنین با این برنامه رو شرشو بکنم. من روش های مختلف رو امتحان کردم اما نشد میشه به راه پیش پام بزارید Telegram >>> @cloner93
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388
    دوست عزیز در محیط Visual Studio که به زبان سی شارپ کد نویسی انجام دادید نیازی به کار خاصی برای ایجاد فایل اجرای یا همان فایل EXE از پروژه نیست چون وقتی شما برنامه رو یک بار اجرا کردید به طور خودکار در پوشه bin و داخل آن پوشه debug فایل اجرای ساخته می شود که از این قسمت می تونید آن را بردارید.
  3. 1
    cloner93
    کاربر عادی
    0
    0
    این کار رو کردم مشکل دیتابیس رو سیستم طرف پیش میاد
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388
    پس مشکل شما خروجی گرفتن از پروژه در سی شارپ نیست برای اینکه بتونید پروژه های که دارای بانک اطلاعاتی است در سیستم طرف اجرا کنید باید به دو مسئله دقت کنید.

1- باید قبل از اجرای برنامه در سیستم طرف SQL رو روی اون سیستم نصب کرده باشید و دیتابیستون رو توی سیستم طرف اتچ کنید.

2- موقع اجرا کردن فایل اجرای برنامه خودتون حتما باید روش کلیک راست کنید و با گزینه Run As Administrator اجرا کنید.
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388
    اگه با مشکل بالا ارتباط با دیتابیس حل نشد از خطای که پیش میاد یه عکس بدید تا بررسی کنیم.
    cloner93
    کاربر عادی
    0
    0
    این راه بدترین بدترین راهه
    شما این همه برنامه نصب کردی رو سیستمت تا حالا دیتابیس رو sql server اتج کردی؟؟؟
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388
    اره چرا که نکردم باید اتچ کنید حالا برای اینکه مشتری که از اتچ کردن چیزی بلد نیست بتونید مشکل رو حل کنید خودتون باید با دستورات اس کیو ال اول بررسی کنید که آیا دیتابیست اتچ شده یا نه اگه نشده باشه باید خوده برنامه به صورت اتوماتیک اتچ رو انجام بده بدون اینکه کاربر درگیرش باشه. برای اینکار ها باید از زیر برنامه های خوده اس کیو ال کمک گرفته شود.

درضمن اگه sql server local استفاده کرده باشید در این موقع این موارد لازم نیست فقط باید موقع نصب برنامه sql server هم در کامپیوتر نصب بشه.

اگر با این موارد گفته شده نتونستید حل کنید اطلاعات بیشتری بدید مثلا ورژن استادیو و ورژن sql server چنده.
    cloner93
    کاربر عادی
    0
    0
    میشه بگید من باید دقیقا باید چه کار کنم
    اگه یه راهنمایی کامل باشه ممنون میشم
    Seven7
    کاربر عادی
    0
    0
    این شماره تلگرام منه اگه مشکلتون حل نشده در تماس باشید تا راهنماییتون کنم 09358350348
    xformer
    کاربر عادی
    0
    0
    باسلام.منم هم همین مشکل رو دارم.

تا وقتی که از کامپوننتی استفاده نمی کنم تو کامپیوتر های دیگه هم مشکلی ندارم ران میشه برنامم ولی وقتی از کامپوننتی مثل تلریک یا استیمول یا... استفاده میکنم با اینکه dll هاشم کپی میکنم کنار فایل اجرایی موجود در دیباگ ولی بازم ارور میده:

has stopped working

نمیدونم چیکار کنم یه کمکی میکنید؟
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

کلمات کلیدی این موضوع