ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
آموزش برنامه نویسی رایگان
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    CodeDEV
    کاربر عضو
    10
    16

نصب mannasim ماناسیم در ns2.35

سلام دوستان من می خوام mannasim رو در شبیه ساز ns2.35 نصب کنم ولی متاسفانه نمی دونم چطوری باید نصب رو انجام بدم لطفا اگه از دوستان کسی می دونه چطوری باید ماناسیم رو نصب کنم راهنمایی کنه ممنون.
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388
    با فرض اینکه شبیه ساز ns2.35 را بر روی سیستم خودتون نصب کردید و از درست نصب شدن آن مطمئن میباشد مراحل زیر را برای نصب mannasim در ns2.35 به ترتیب انجام دهید.

1- ابتدا mannasim را از آدرس زیر دانلود کرده و آن را از حالت فشرده خارج کنید.

2- سپس به مسیر ns-allinone-2.35/ns-2.35 رفته و پوشه mannasim را در آنجا کپی کنید.

3- سپس تمام فایل های که داخل پوشه mannasim\ns-modified-files قرار دارد در مسیر خودشان که در زیر است با فایل قبلی جایگزین کنید.

کد:
    ns-allinone-2.35/ns-2.35/apps/udp.cc
    ns-allinone-2.35/ns-2.35/common/ns-process.h
    ns-allinone-2.35/ns-2.35/common/packet.cc
    ns-allinone-2.35/ns-2.35/common/packet.h
    ns-allinone-2.35/ns-2.35/Makefile.in
    ns-allinone-2.35/ns-2.35/tcl/lib/ns-default.tcl
    ns-allinone-2.35/ns-2.35/tcl/lib/ns-lib.tcl
    4- بعد از انجام مراحل بالا terminal را باز کرده (منظور همون قمست سیاه رنگ که دستورات لینوکس تایپ می شود) و با دستور cd به مسیر ns-allinone-2.35/ns-2.35 بروید و دستورات زیر را به ترتیب انجام دهید.

کد:
    ./configure
    make
    5- دقت کنید که بعد از اتمام دستور make نباید در خط های آخر پیغام Error داده شود اگر این پیام را مشاهده کردید روش زیر را تست کنید.

کد:
    make clean
    make
    ./configure
    make
    6- بعد از اتمام نصب برای اینکه مطمئن باشید mannasim به درستی نصب کرده اید نمونه فایل زیرا دانلود و در مسیر ns-allinone-2.35/ns-2.35 کپی کرده و آن را با دستور زیر اجرا کنید در صورت خطا ندادن mannasim به درستی در سیستم شما نصب شده است.

اجرای دستور ns mannasim-rede-plana.tcl برای تست نصب.
  3. 1
    Marya
    کاربر عادی
    0
    0
    دوستان لطفا بگید ماناسیم چه کاربردی در شبیه ساز ns2 دارد؟ اگه کسی در این زمینه اطلاعاتی در اختیارم قرار بدهد ممنون.
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388
    نقل قول نوشته اصلی توسط Marya نمایش پست ها
    دوستان لطفا بگید ماناسیم چه کاربردی در شبیه ساز ns2 دارد؟ اگه کسی در این زمینه اطلاعاتی در اختیارم قرار بدهد ممنون.
    برای اینکه بتونید شبکه های حسگر بیسیم رو توی ns2 شبیه سازی کنید باید ماناسیم رو به ns2 اضافه کنید چون خوده ns2 این امکان رو نداره که بیاید داخلش از شبکه حسگر بیسیم استفاده کنه.
  6. 1
    comgrprobat
    کاربر عادی
    0
    0
    سلام من اگه بخام پروتکل gpsr رو اضافه کنم باید چیکار کننم؟
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

کلمات کلیدی این موضوع