ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
آموزش برنامه نویسی رایگان
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    baryo_tohi
    کاربر عادی
    0
    0

شروع به یادگیری مدار منطقی و ساختمان گسسته

سلام وقت بخیر من تازه شروع کردم دارم واسه ارشد میخونم که با مدار منطقی شروع کردم و نمیدونم کار درستی کردم یا نه. چون از دوستان بهم پیشنهاد دادن که با ساختمان گسسته شروع کنم، میشه شما هم یه راهکاری برام معرفی کنید ؟
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388
    دوست عزیز برای اینکه درس مدار منطقی و ساختمان گسسته رو خوب بخونید براتون کتاب های انتشارات پوران پژوهش رو پیشنهاد می کنم این انتشارات بیشتر کتاب های تستی برای مقطع ارشد تهیه می کنه و انصافا خیلی عالی هم هستند اول نکات مهم هر فصل رو توضیح میده بعد از همون فصل تست های زیادی رو براتون با ذکر توضیحات در میاره پیشنهاد میکنم حتما از این کتاب ها استفاده کنید.
    نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
    mehrshadmosavi
    کاربر عادی
    0
    0
    ممنون از راهنمایی شما مدیر بامرام، آیا کتاب های انتشارات پوران پژوهش رو از اینترنت می تونم دریافت کنم یا اینکه حتما باید از بازار خریداری کنم ؟ اگر سایتی یا انجمنی سراغ دارید که بتونم کتاب های پوران پژوهش رو دانلود کنم ممنون میشم معرفی کنید. می دونی آخه قیمت کتاب هاش زیاده منم پول آنچنانی ندارم. لطفا کمک کنید.
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388
    بله از سایت خوده انتشارات پوران پژوهش می تونید آنلاین خرید کنید و به صورت رایگان هم براتون ارسال میکنن از لینک زیر می تونید اقدام به خرید کتاب های انتشارات پوران پؤوهش بکنید.
    لینک:

نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
  5. 1
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

کلمات کلیدی این موضوع