ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
آموزش برنامه نویسی رایگان
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    moabbasi
    کاربر عادی
    0
    0

مشکل تایپ فارسی در ارنا

مناسب ترین روش حل مشکل تایپ فارسی عنوان اشیاء در ارنا 14 چیست و چطور می توان آن را برطرف کرد؟ لطفا اگه کسی در این مورد اطلاعاتی دارد ممنون میشم راهنمایی کنه. با تشکر
    AhmadR.Veysi
    کاربر عضو
    3
    44
    نقل قول نوشته اصلی توسط moabbasi نمایش پست ها
    مناسب ترین روش حل مشکل تایپ فارسی عنوان اشیاء در ارنا 14 چیست و چطور می توان آن را برطرف کرد؟ لطفا اگه کسی در این مورد اطلاعاتی دارد ممنون میشم راهنمایی کنه. با تشکر
    سلام دوست عزیز این مشکل به گونه ای نیست که بشود با فارسی نویس حل کرد باید با یک نرم افزار جانبی که مربوط به خود ارنا هست این کار رو انجام بدید که اسمش Panel View 6 or 7 هست و با استفاده از اون می تونید فونت ها رو داخلش import کنید که البته پاسخ های دیگری هم در بخش پشتیبانی سایت ارنا داده شده ولی مجوز دسترسی به اون بخش ها فقط برای Teach Contect ها مقدور هست ولی اگر خواستید برید تو سایت زیر و ابتدا ثبت نام کنید و می تونید Teach Contect بشید. من قبلا امتحان کردم ولی متاسفانه نتونستم کاری کنم فقط به برخی پاسخ ها دسترسی بود که کمک چندانی نکرد به احتمال زیاد باید کد فعال سازی بخش Teach Contect رو بخرید موفق باشید.
    آموزش نرم افزار ارنا
    سیستم کارخانه تولید خودرو
    سیستم بیمارستان تخصصی
    سیستم دانشکده مهندسی
  3. 2
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

کلمات کلیدی این موضوع