ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
آموزش برنامه نویسی رایگان
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    عسل
    کاربر عادی
    0
    0

برنامه گرافیکی ساده با سی پلاس پلاس

سلام خاهشا کمکم کنید خیلی درگیرم... من توربونصب کردم اول روی ویندوزسون بعد یه برنامه گرافیکی ساده نوشتم مثلرسم مثلث اما این پیغامو میداد که bgi graphic not support under windows . بعد امدم ویژوال استدیو نصب کردم و اپن جی ال را تنظیم کردم باز هم میگفت فایل موردنظر یافت نشد... بعد دوباره امدم ویندوز اکس پی نصب کردم و درمحیط بورلندهمین برنامه رو نوشتم با زهمون پیغام اولو میداد.. یعنی موندم دیگه چکارکنم؟
    من فقط میخام چندتا برنامه ساده مثل ترسیم خط و دایره و مثلث و بیضی و نقطه بنویسم گرافیک پیشرفته نمیخام..خاهش میکنم یه اره حل ساده بهم پیشنهاد بدیدکه انجام بشه..تشکر از لطف همه ی دوستان..
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388
    دوست عزیز برای اینکه بتونید از گرافیک استفاده کنید می تونید توی صفحه آبی قدیمی توربو سی این کار رو انجام بدید ولی یه مشکل که است اینه که توربو سی قدیمی توی محیط ویندوز های جدید کار نمیکنه و اگه نسخه ویندوزی توربو سی رو هم بردارید مثل مشکل بالا گرافیک رو پشتیبانی نمی کنه.

راه حل:

برای اینکه این مشکل رو حل کنید در تاپیک زیر برنامه ای رو گذاشتم که یا استفاده از برنامه dosbox توی محیط ویندوز می تونید از توربو سی به راحتی استفاده کنید و گرافیک رو هم خوب پشتیبانی می کنه برای استفاده از این نرم افزار توضیحات مربوط توی صفحه رو حتما خوب بخونید.

آدرس:

نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
  3. 1
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388
    برای استفاده از OpneGL در محیط ویژوال استودیو قبلا آموزش مربوطه رو دادم که می تونید از تاپیک زیر اونو مشاهده کنید.

آدرس:

نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
  5. 1
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

کلمات کلیدی این موضوع