ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
آموزش برنامه نویسی رایگان
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    videoman302
    کاربر عادی
    0
    0

آموزش شبیه سازی با omnet

سلام به دوستان عزیز من یه مقاله ISI دارم که باید با شبیه ساز Omnet++ اونو شبیه سازی کنم متاسفانه منبعی مناسبی برای یادگیری شبیه ساز omnet رو هم نتونستم پیدا کنم آیا از دوستان کسی است که به شبیه ساز omnet++ مسلط باشه و برام آموزش بده هزینه آموزش رو هم پرداخت میکنم اگه کسی از دوستان است پیام بدید تا در ارتباط باشیم ممنون.
    OmnetAdmin
    کاربر عادی
    0
    29

آموزش شبیه سازی

با سلام
    بله امکان پذیر است. بنده 5 سال به طور حرفه ای با آمنت شبیه سازی کردم و ده ها پروژه شبیه سازی خیلی مهم RUN کردم. فعلا محدودیت زمانی دارم ولی دانشجویانی که تمایل آموزش آمنت دارند می توانند از طریق این سایت درخواست نمایند. فقط در نظر داشته باشید گروه های دو نفری یا سه نفری بهتره چون آموزش حرفه ای آمنت ساعتی 100 هزار تومان است. در این آموزش شما می توانید هر مقاله را شبیه سازی کنید. بهتر است قبل از تدریس Manual آمنت را مطالعه کنید تا تعداد ساعت کمتری نیاز به آموزش باشد. Manaul آمنت در مسیر زیر یافت می شود. البته در مسیر omnetpp-4.5/doc نیز یافت می شود که بایستی ابتدا آمنت را دانلود کنید
    OMNeT++ - Simulation Manual
  3. 1
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

کلمات کلیدی این موضوع