pso video - فیلم آموزش الگوریتم pso و پیاده سازی آن در متلب
در این فیلم آموزشی به شرح و اجرای الگوریتم بهینه سازی ازدحام ذرات (PSO) در متلب پرداخته می شود. در بخش اول، مبانی نظری PSO به اختصار بررسی شده است. در دو بخش بعدی این فیلم آموزشی PSO در محیط نرم افزار MATLAB به صورت کامل پیاده سازی شده است. همچنین خط به خط کدها از ابتدا تا انتها دارای کامنت گذاری می باشد.
شما کاربران عزیز پس از تماشای این فیلم آموزشی از الگوریتم بهينه سازی ازدحام ذرات (PSO)، مطمئنا می آموزید که PSO چیست، چگونه کار می کند و شما چگونه می توانید از آن در حل مسائل خود استفاده کنید.
همچنین این فیلم آموزشی به شما چگونگی اجرای الگوریتم PSO در زبان برنامه نویسی MATLAB را خواهد آموخت. اگر شما با دیگر زبان های برنامه نویسی آشنا هستید، ترجمه کد های MATLAB و باز نویسی کد PSO در دیگر زبان های برنامه نویسی برای شما آسان خواهد بود.
این فیلم آموزشی الگوریتم PSO با کیفیت بالا در فرمت MP4 توسط دکتر مصطفی کلامی هریس، دکترای کنترل و سیستم ها در مدت زمان 1 ساعت و 20 دقیقه به زبان انگلیسی تهیه شده است. همچنین کد الگوریتم PSO در محیط متلب به همراه یاداشت های درسی از این آموزش در قابل یک جزوه توسط مربی نوشته شده که در ادامه قابل دانلود است.
لینک های دانلود:
لینک دانلود کد پیاده سازی PSO در متلب به همراه یاداشت ها با حجم 2.27 مگابایت:
لینک دانلود پارت اول فیلم با حجم 236 مگابایت:
لینک دانلود پارت دوم فیلم با حجم 490 مگابایت:
لینک دانلود پارت سوم فیلم با حجم 233.5 مگابایت:
پیشنهادات:
پایان نامه الگوریتم پرندگان (PSO):
پروژه ردیابی موتور القایی با الگوریتم PSO:
پروژه بهینه سازی ساختار ANFIS با الگوریتم PSO:
پروژه تشخیص اشیا با الگوریتم ازدحام ذرات: