ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
آموزش برنامه نویسی رایگان
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
 1. #1
  saeed
  مدیر
  تاریخ عضویت
  Mar 2016
  محل سکونت
  اردبیل
  نوشته ها
  787
  377
  130

  تحقیقات استراتژیک اینترنت اشیا (iot) و دستورالعمل نوآوری

  convergence technology - تحقیقات استراتژیک اینترنت اشیا (iot) و دستورالعمل نوآوری
  توسعه جهت توانایی فناوری هایی مانند نانوالکترونیک، ارتباطات، حسگرها، تلفن های هوشمند، سیستم های تعبیه شده، شبکه ابر، مجازی سازی شبکه و نرم افزار جهت اتصال اشیاء در هر زمان و هر مکان، ضروری خواهد بود. این امر همچنین آینده اینترنت اشیاء را پشتیبانی کرده و محصولات نوآوری های بسیاری از بخش های مختلف صنعتی را تحت تأثیر قرار خواهد داد.
  برخی از این فناوری های عبارتند از:
  سیستم های تعبیه شده یا سایبرفیزیکی تشکیل دهند لبه های اینترنت اشیاء، اتصال دادن شکاف بین فضای سایبر و دنیای فیزیکی، استفاده از اشیاء واقعی. فعال سازی اینترنت اشیاء برای ارائه خدمات خود، به عنوان بخشی از سیستم های بزرگتر در دنیایی از سیستم ها از سیستم ها امری حیاتی است. شکل زیر یک مثال از همگرایی فناوری می باشد.
  گزارش نهایی از فناوری های توانمند کلیدی (KET)، توسط گروه کارشناس سط بالای شناخته شده در زمینه فعال سازی فناوری ها، حاکی از آن است که اینترنت اشیاء در بسیاری از زنجیره های ارزش موجود و آینده اقتصاد جهانی، نقش مهم و حیاتی خواهد داشت. از جمله این فناوری ها عبارتند از:

  • فناوری نانو
  • میکروالکترونیک و نانوالکترونیک
  • فوتونیک
  • بیوتکنولوژی
  • مواد پیشرفته
  • سیستم های تولید پیشرفته

  به این ترتیب، اینترنت اشیاء برنامه های کاربردی هوشمند متکی به KET های شناخته شده را حمایت کرده و به عنوان برنامه های کاربردی اینترنت اشیاء، محیط های هوشمندی را هم در سطح فیزیکی و هم در سط فضای سایبری به صورت بلادرنگ آدرس دهی می کند. به لیست توانمند سازهای کلیدی، می توانیم گسترش جهانی IPv6 را اضافه کرده، همچنین هر چیز هوشمندی که قابلیت برقراری ارتباط را دارد نیز به آن اضافه کنیم.
  توضیحات ارائه شده از پایان نامه اینترنت اشیاء یکپارچگی فناوری ها برای محیط های هوشمند می باشد. ادامه توضیحات در پست بعدی ارائه می شود. با ما همراه باشید ...
  ویرایش توسط saeed : 2017/01/06 در ساعت 14:08
 2. #2
  saeed
  مدیر
  تاریخ عضویت
  Mar 2016
  محل سکونت
  اردبیل
  نوشته ها
  787
  377
  130
  پیش بینی می شود ترافیک داده تلفن همراه هر سال دو برابر سال قبل شود، بین امسال (2015) و سال 2016 اپراتور های تلفن همراه برای ارائه پهنای باند مورد درخواست مشتریان خود، به طور فزآینده ای با مشکل روبرو خواهند شد. (متن در سال 1394 نگارش شده است) در بسیاری از کشورها، دیگر پهنای باند برای واگذاری وجود ندارد و کارایی پهنای باند شبکه های تلفن همراه در حال رسیدن به انتهای محدودیت های فیزیکی آن است.
  یکی از راه حل های مطرح شده، ادغام یکپارچه شبکه های Wi-Fi موجود در تلفن های همراه است. این روش می تواند تاثیر مستقیم بر چرخه اینترنت اشیاء داشته باشد. تراشه طراحی شده برای به انجام رساندن این ادغام، به عنوان تراشه MULTICOM شناخته شده است. انتظار می رود که ارتباطات باندپایه و Wi-Fi در سه مرحله همگرا شوند:


  • 3G: برنامه های کاربردی که در حال اجراء در تلفن های همراه هستند، تصمیم بگیرند داده هایی که از شبکه Wi-Fi استفاده می کنند، از طریق شبکه 3G حمل شود.
  • انتشار هشت LTE: خواستار حرکت یکپارچه تمام ترافیک IP ، بین 3G و اتصالات.
  • انتشار ده LTE: مسیر ترافیک فرض شده بر روی شبکه های Wi-Fi و 3G به طور همزمان تعیین شده است.

  برای دسترسی به چنین تحول یکپارچه ای بین انواع شبکه ها، معماری دستگاه های تلفن همراه به احتمال زیاد در حال دگرگونی است و انت ار می رود تراشه های باندپایه کنترل مسیریابی را به دست بگیرند. بنابراین اجزای اتصال، به باندپایه متصل شده و یا در یک بسته سیلیکونی مجزا، یکپارچه است.
  بازار ارتباطات بی سیم یکی از بخش هایی است که سریعترین رشد را در صنعت مدارهای یکپارچه داشته است. نوآوری های سریع به شکل مهیج و نفس گیر، تغییرات سریع در استانداردهای ارتباطات، ورود بازیگران جدید و تکامل بازار زیر بخش های جدید، به اختلالات در سراسر این صنعت منجر خواهد شد.
  راه حل های LTE و MULTICOM موجب افزایش فشار برای تثبیت صنعت بوده، در حالی که انتخاب بین ARM و معماری x86 ، ذینفعان را مجبور به شرط بندی بزرگ کرده که ممکن است سود کرده یا زیان کنند. شبکه کردن مجتمع، پردازش اطلاعات، سنجش و بکارگیری قابلیت ها، اجازه می دهد دستگاه های فیزیکی در محیط های در حال تغییر، عمل کنند.

  ادامه توضیحات در پست بعدی ارائه می شود. با ما همراه باشید ...
  پیشنهادات برای شما:

  شبیه سازی شبکه 3G در MATLAB:
  بهبود عملکرد شبکه LTE در NS3:
  پایان نامه درباره شبکه های بی سیم:
  آموزش نصب سیستم lte در نرم افزار OMNET:
  معرفی سیستم های توزیع شده:
  مقالات مرتبط با اینترنت اشیا و سیستم عامل توزیع شده:
  ویرایش توسط saeed : 2017/01/06 در ساعت 14:12
 3. #3
  saeed
  مدیر
  تاریخ عضویت
  Mar 2016
  محل سکونت
  اردبیل
  نوشته ها
  787
  377
  130

  activation technologies iot - تحقیقات استراتژیک اینترنت اشیا (iot) و دستورالعمل نوآوری
  سایبر (اینترنت) پیوسته سازگار و سیستم های فیزیکی که دارای سط بالایی از هوش یکپارچه هستند، به عنوان سیستم های سایبر فیزیکی در این روش معرفی شده است. این سیستم ها بخشی از فعال سازی فناوری ها برای برنامه های کاربردی اینترنت اشیاء هستند، که در آن فرآیند های محاسباتی و فیزیکی شدیدا به هم پیوسته و هماهنگ شده و به طور موثری، با یا بدون انسان، با هم کار می کنند. نمونه هایی از فعال سازی فناوری ها برای اینترنت اشیاء در شکل بالا نشان داده شده است.
  روبات ها، ساختمان های هوشمند، دستگاه های پزشکی قابل کاشت در بدن، وسایل نقلیه خودران یا هواپیمایی که به طور خودکار در کنترل حریم هوایی پرواز می کنند، نمونه هایی از سیستم های سایبر فیزیکی هستند که می توانند بخشی از چرخه های اینترنت اشیاء باشند.

  امروزه بسیاری از پروژه ها و ابتکارات، بر اساس فناوری و دانش اینترنت اشیاء هستند. با توجه به این واقعیت که این مباحث می توانند بسیار متنوع و تخصصی باشند، از نتایج منحصربفرد نیاز مبرم به یکپارچه سازی است. یکپارچگی دانش، در این زمینه به عنوان یک فرآیند متصور و متجسم، که از طریق آن از دیگر فناوری ها متمایز شده و به دانش تخصصی پروژه های متعددی در سراسر جهان تبدیل شده است.
  نتیجه یک بررسی مربوط به پروژه ها و ذی نفعان درگیر در فعالیت های IERC، تحقیقات استراتژیک و دستورکار نوآوری (SRIA) نشان می دهد که فراهم آوردن نقش آفرینان بزرگ در چشم انداز فناوری اطلاعات و ارتباطات اروپا در پرداختن به اولویت های فناوری اینترنت اشیاء مهم بوده، و در رقابت پذیری صنعت اروپا بسیار موثر می باشد.

  دستورکار تحقیقات استراتژیک و نوآوری IERC، مباحث مهم و چالش های فناوری اینترنت اشیاء را پوشش می دهد. همچنین چشم انداز و نقشه راهی برای هماهنگی و توجیه تلاش های فعلی و آینده تحقیق و توسعه در این زمینه، با پرداختن به فعال سازی فناوری های مختل فش تحت پوشش اینترنت اشیاء (مستور در اینترنت اشیاء) را فراهم می کند.
  ادامه توضیحات در پست بعدی ارائه می شود. با ما همراه باشید ...
 4. #4
  saeed
  مدیر
  تاریخ عضویت
  Mar 2016
  محل سکونت
  اردبیل
  نوشته ها
  787
  377
  130
  دستورکار نوآوری (SRIA) با حمایت جهانی به رهبری اروپا به وسیله پروژه های به هم مرتبط و سهامداران خود، توسعه یافته و به صورت اختصاص داده شده برای نوآوری، ایجاد، توسعه و استفاده از فناوری اینترنت اشیاء مبدل شده است. از وقتی که اولین نسخه از SRIA انتشار یافت، ما شاهد تحقیقات فعال در موضوعات مختلف اینترنت اشیاء بوده ایم. از یک طرف این تحقیق برخی از شکاف های اصلی شناسایی شده در SRIA را پر کرد، از طرف دیگر چالش ها و سوالات پژوهشی جدید را ایجاد نمود.

  علاوه بر این، پیشرفت های اخیر در حوزه های مربوطه مانند محاسبات ابری، محاسبات اتوماتیک و شبکه های اجتماعی، حوزه همگرایی اینترنت اشیاء را تغییر داده اند. هدف خوشه ، ارائه سندی به روز از سوابق تغییرات مربوطه و چالش های در حال ظهور، در هر سال است. انتشار به روز شده SRIA به صورت تدریجی نسخه های قبلی را تکمیل کرده و از نکات برجسته موضوعات تحقیقاتی اصلی که در ارتباط با توسعه در جهت فعال سازی فناوری اینترنت اشیاء، زیرساخت و برنامه های کاربردی در یک چشم انداز سال 2020 می باشد.

  موارد تحقیقات معرفی شده، راه را برای برنامه های کاربردی نوآورانه و خدماتی که به چالش های عمده اقتصادی و اجتماعی می پردازد و در دستورکار دیجیتال اتحادیه اروپا 2020 تاکید شده، هموار خواهد کرد. علاوه بر تقویت و توسعه معماری ها و خدمات در حال ظهور، دستورالعمل های SRIA برای تشکیل و فعال سازی چرخه ها جهت کشف نوآوری های موجود در اینترنت اشیاء به کار می رود.

  IERC در نسخه های قبلی خود به تدریج توسعه یافته و بر چالش های جدید و شناخته شده در دوره های گذشته، متمرکز شده است. انتشار به روز شده از SRIA ، برجسته سازی موضوعات تحقیقاتی اصلی که به توسعه زیربناهای اینترنت اشیاء و برنامه های کاربردی وابسته بوده و در چشم انداز 2020 موجود است.
  جدول زمانی SRIA اینترنت اشیاء با توجه به تحقیقات و سال های پس از آن و با در نظر گرفتن اجرای نتایج تحقیقات، دهه کنونی را پوشش می دهد. البته، اینترنت و برنامه های کاربردی کلیدی فعلی، خود را نشان می دهند. پیش بینی می شود، روندهای غیرمنت ره که منجر به مسیرهای توسعه پیش بینی نشده و غیرمترقبه خواهد شد، ظهور خواهند کرد.

  منبع این توضیحات که در 4 پست در اختیار شما قرار گرفت، از پایان نامه با عنوان اینترنت اشیاء یکپارچگی فناوری ها برای محیط های هوشمند می باشد که در سال 1394 نگارش شده است.

  پیشنهادات برای شما:

  موضوع مقاله و پایان نامه در مورد اینترنت اشیا:

  موضوع پایان نامه در مورد رایانش ابری:

  پینشهاد موضوع مقاله و پایان نامه در مورد شبکه های اجتماعی:

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •