ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
آموزش برنامه نویسی رایگان
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    pt1349
    کاربر عادی
    0
    0

کتاب در مورد الگوریتم های فرا ابتکاری

سلام در مورد الگوریتم های فرا ابتکاری یا الگوریتم های بهینه سازی یه کتاب می خواستم که با روش کار انواع این الگوریتم ها اطلاعات کسب کنم. کسی می تونه چنین کتابی رو در اختیار من قرار بده؟
    saeed
    مدیر
    377
    130
    optimization algorithms - کتاب در مورد الگوریتم های فرا ابتکاری
    سلام دوست عزیز، دانلود کتاب Nature Inspired Meta-heuristic Algorithms - الگوریتم های فرا ابتکاری الهام گرفته شده از طبیعت را با حجم کمتر از 1 مگابایت در 75 صفحه و قالب PDF براتون آماده کردم که نوشته Xin-Shin Yang هست و یک کتاب جامع به زبان اصلی در زمینه الگوریتم های فرا ابتکاری می باشد که این الگوریتم ها رو با نام های مختلف مثل الگوریتم های هوشمند، الگوریتم های الهام گرفته شده از طبیعت یا الگوریتم های بهینه سازی می شناسیم.
    الگوریتم هایی که در این کتاب آموزشی به آنها پرداخته شده می شود:
    الگوریتم های ژنتیک (GA) - الگوریتم ازدحام ذرات بهینه یا پرندگان (PSO) - الگوریتم بهینه سازی کلونی زنبور عسل (BCO) - الگوریتم بهینه سازی کلونی مورچگان (ACO) - الگوریتم کرم شب تاب (FA) - الگوریتم تبرید تدریجی (SA) - الگوریتم جستجوی هارمونی (HS) - الگوریتم جستجوی فاخته (CSA) - الگوریتم جستجوی ممنوعه (TS) - الگوریتم آنزیم (EA) - الگوریتم سیستم ایمنی مصنوعی (AIS) - الگوریتم خفاش (BA) - الگوریتم فتوسنتز (PA).
    این کتاب آموزش الگوریتم های فرا ابتکاری، روش های دیگه برای بهینه سازی مانند زنجیره مارکف، به کار گیری شبکه های عصبی مصنوعی و ماشین بردار پشتیبان یا همان SVM رو هم به صورت کامل پوشش داده.
    لینک دانلود کتاب آموزش الگوریتم های فرا ابتکاری:
  3. 2
    ebi_dj_2006
    کاربر عادی
    0
    0
    سلام پايان نامه در خصوص بهينه سازی در رشته برق قدرت داريد ؟ منظورم کاربرد الگوريتم تکاملی در اين رشته است. گفتم شاید در این زمینه هم بشه از شما دوستان کمکی گرفت چند روزیه که دنبالش میگردم چند موردشو هم پیدا کردم ولی هیچکدوم به رشته ما مربوط نمی شه پیشنهاد شما برای این کار چیه.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

کلمات کلیدی این موضوع