سلام من دانشجوی مهندسی نرم افزارم و هیچی از برنامه نویسی نمیدونم و تازه چند روزیه شرو به کار کردن کردم.
چنتا سوال دارم یک اینکه من توی محیط ویژوال استودیو سی پلاس پلاس کار میکنم و یه کدِ ساده ی گرفتنِ سه عدد و چاپ اون رو بعد از گرفتن سه عدد دیگه ادامه نمیده و برنامه رو تموم میکنه با اینکه همون کد رو تو سایت CPP.SH ران کردم به درستی اجرا شد و مشکلی نبود و نمیدونم باید چیکا کنم که تو ویژوال هم اجرا شه بطور کامل!
سوال دوم هم اینکه من از متن و ادبیات خشک جعفرنژاد خوشم نیومد و کتاب اقای احمد فراهی رو مطالعه میکنم و خیلی از ادبیاتشون راضیم ولی تو پایان فصل اول بدون توضیح حلقه ی WHILE تو تمرین های پایان فصلشون این سوال رو گذاشتن:
برنامه ای بنویسید که حروف انگلیسی را به ترتیت چاپ کند بطوری که در کنار هر حرف حرف کوچک آن هم باشد
حالا نمیدونم هدف ایشون از استفاده از این سوال با توجه به توضیحات فصل اول تعریف تک به تکی حروف به عنوان کاراکتر و بعد چاپ ان با استفاده از cout یا هدف پیچیده تری داشتن.بهرحال من حل المسایل کتاب رو از توی اینترنت پیدا کردم و برای این سوال این جواب رو گذاشته بودن که سر ازش در نمیارم:

#include "iostream"
using namespace std;
int main()
{int n=65;
int k=0;
int m=97;
while(n<=90)
{cout<<char(n)<<char(m); m++;
n++;
k=k+2;
if(k%10==0) ;
}
return 0;
}
حالا اگر هدف اینه که من از این کد استفاده کنم میشه لطفا برام توضیحش بدید؟ببخشید طولانی شد...