پروژه های انتشار نشده

  • شنبه 4 فوریه 2017
  • بازدید 5,748 نفر
  • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (287 امتیاز از 61 رای)
    Loading...
تعداد کل پروژه های انتشار نشده: 22
توزیع احتمال در نظریه احتمال و آمار با نرم افزار متلب

عنوان فارسی: توزیع احتمال در نظریه احتمال و آمار با نرم افزار متلب


توضیحات: توزیع احتمال در نظریه احتمال و آمار، احتمال هر یک از مقادیر متغیر تصادفی (در رابطه با متغیر گسسته) و یا احتمال قرار گرفتن متغیر در یک بازه معین (در ابطه با متغیر تصادفی پیوسته) را شامل می شود. در این پست پیاده سازی توزیع احتمال در نرم افزار متلب را آماده کردیم که فیلم و تصاویری از خروجی آن از بخش دموی پروژه قابل دانلود و بررسی است.

کد پروژه:NP22 قیمت پروژه:250000 ریال توضیحات:فایل m دارد
سنجش طیف در کانال ریلی با تابع چگالی احتمال و مدل جیک در متلب

عنوان فارسی: سنجش طیف در کانال ریلی با تابع چگالی احتمال و مدل جیک در متلب


توضیحات: پروژه حاضر مرتبط با کانال های مخابراتی است که در آن اقدام به سنجش طیف در کانال ریلی با استفاده از تابع چگالی احتمال (PDF) و مدل جیک (Jakes Model) می پردازیم. کانال مخابراتی محیطی است که به منظور انتقال اطلاعات از یک فرستنده به یک گیرنده مورد استفاده قرار می گیرد. در ارتباطات راه دور و شبکه ‌های کامپیوتری، یک کانال ارتباطی، مثل سیم یا یک ارتباط منطقی از طریق یک کانال رادیویی اشاره می کند.

کد پروژه:NP21 قیمت پروژه:180000 ریال توضیحات:فایل m دارد
شبیه سازی اینورتر برای تبدیل باد در سیمولینک متلب

عنوان فارسی: شبیه سازی اینورتر برای تبدیل باد در سیمولینک متلب


توضیحات: اینورتر (Inverter) یا مبدل جریان مستقیم به جریان متناوب، المان‌ هایی هستند که بتواند جریان مستقیم را به جریان متناوب تبدیل نماید. سطح ولتاژی و فرکانسی که از این قطعه الکترونیکی تولیدی می شود، می‌تواند از طریق تقویت کننده ‌ها به سطح ولتاژ و فرکانس دلخواه تبدیل شود. در این پست اینورتر را برای تبدیل باد در Simulink متلب آماده کردیم که فیلم و تصاویری از خروجی آن در قسمت دموی پروژه قابل دانلود می باشد.

کد پروژه:NP20 قیمت پروژه:180000 ریال توضیحات:فایل mdl دارد
سورس کد بازی 2048 به زبان سی شارپ

عنوان فارسی: سورس کد بازی 2048 به زبان سی شارپ


توضیحات: بازی 2048 یکی از پر طرفدار ترین بازی های سبک پازل و فکری است که برای سیستم عامل های مختلف ارائه شده است. در بازی 2048 ذهن خود را به چالش خواهید کشید و مطمئنا ساعت ها درگیر داستان آن می شوید. در این سرگرم کننده و اعتیاد آور می بایست با هوش خود کاشی ها را به حرکت درآورده و آنها را به هم بچسبانید تا کاشی شما عدد 2048 را بسازد. در این پست سورس کد این بازی جذاب را به زبان سی شارپ آماده کردیم که فیلم و تصاویری از محیط آن از بخش دموی پروژه قابل دانلود است.

کد پروژه:NP19 قیمت پروژه:180000 ریال توضیحات:فایل cs - exe - pdb - csproj - sln - resx دارد
قطعه بندی رگ های خونی چشم به روش مورفولوژی در متلب

عنوان فارسی: قطعه بندی رگ های خونی چشم به روش مورفولوژی در متلب


توضیحات: مورفولوژی (Morphology) یا ریخت ‌شناسی یکی از زیر شاخه های زیست‌ شناسی می باشد که به بررسی شکل ظاهری و فرم اندام و همینطور ویژگی ‌های ساختاری آنها می‌ پردازد که شامل جوانب ظاهری بیرونی مثل رنگ، الگو، شکل، ساختار و همینطور شکل و ساختار اندام داخلی مثل استخوان و اندام‌ های دیگر می باشد. در این پست از روش مورفولوژی یا ریخت ‌شناسی در قطعه بندی رگ های خونی چشم در نرم افزار MATLAB استفاده کردیم که فیلم و تصاویر خروجی آن از بخش دموی پروژه قابل دانلود است.

کد پروژه:NP18 قیمت پروژه:180000 ریال توضیحات:فایل m دارد
خوشه ‌بندی سلسله مراتبی (Hierarchical Clustering) در متلب

عنوان فارسی: خوشه ‌بندی سلسله مراتبی (Hierarchical Clustering) در متلب


عنوان انگلیسی: Hierarchical Clustering

توضیحات: خوشه بندی سلسله یا Hierarchical Clustering مرتبه های تکنیکی می باشد که در دسته بندی داده ها مورد استفاده قرار می گیرند. در روش خوشه بندی سلسله مراتبی، به خوشه ‌های آخر با توجه به میزان عمومی بودن آنها، ساختاری سلسله‌ مراتبی (به حالت درختی)، نسبت داده می‌ شود. نحوه عملکرد روش های خوشه ‌بندی سلسله‌ مراتبی اغلب بر پایه الگوریتم های حریصانه (Greedy Algorithms) و یا بهینگی مرحله ‌ای (stepwise-optimal) می باشد. در این پست پیاده سازی این روش خوشه بندی را در نرم افزار MATLAB آماده کردیم که فیلم و تصاویر خروجی آن از بخش دموی پروژه قابل دانلود است.

کد پروژه:NP17 قیمت پروژه:200000 ریال توضیحات:فایل m دارد
شبیه سازی مدار سپیک (مبدل SEPIC) با کاپلینگ مغناطیسی در سیمولینک متلب

عنوان فارسی: شبیه سازی مدار سپیک (مبدل SEPIC) با کاپلینگ مغناطیسی در سیمولینک متلب


عنوان انگلیسی: single ended primary inductor converter (SEPIC)

توضیحات: مدار سپیک (مبدل SEPIC) یک نوع مبدل DC-DC می باشد که نام انگلیسی کامل آن Single-ended primary-inductor converter است. مبدل SEPIC قادر است تا ولتاژ خروجی کوچکتر، برابر و یا بزرگتر از ولتاژ ورودی را تولید نماید. در این پست شبیه سازی این مدار آماده شده که فیلم و تصاویری از خروجی آن در ادامه قابل بررسی است.

کد پروژه:NP16 قیمت پروژه:180000 ریال توضیحات:فایل mdl دارد
شبیه سازی مدل هفرون فیلیپس (Heffron-Phillips) در سیمولینک متلب

عنوان فارسی: شبیه سازی مدل هفرون فیلیپس (Heffron-Phillips) در سیمولینک متلب


عنوان انگلیسی: Heffron-Phillips Model

توضیحات: پروژه شبیه سازی مدل درجه سوم خطی شده ژنراتور سنکرون یا مدل هفرون فیلیپس (Heffron-Phillips) را در محیط Simulink نرم افزار MATLAB آماده کردیم که فیلم و تصاویر خروجی آن از بخش دموی پروژه قابل دانلود و بررسی است.

کد پروژه:NP15 قیمت پروژه:180000 ریال توضیحات:فایل m و mdl دارد
بازسازی تصاویر اسناد قدیمی با فیلتر میانه دودویی در متلب

عنوان فارسی: بازسازی تصاویر اسناد قدیمی با فیلتر میانه دودویی در متلب


توضیحات: این پروژه پردازش تصویر و بینایی ماشین با استفاده از فیلتر میانه دودویی در محیط رابط گرافیکی کاربر (GUI) نرم افزار MATLAB پیاده سازی شده که می تواند در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. فیلم و تصویری از خروجی این پروژه از بخش دانلود دمو، قابل دریافت و بررسی است.

کد پروژه:NP14 قیمت پروژه:180000 ریال توضیحات:فایل m و fig دارد
توزیع یکنواخت پیوسته در دایره واحد با شبکه عصبی SOM در متلب

عنوان فارسی: توزیع یکنواخت پیوسته در دایره واحد با شبکه عصبی SOM در متلب


توضیحات: توزیع یکنواخت پیوسته، در نظریه آمار و احتمالات شاخه‌ های توزیع ‌های احتمال متقارن می باشد. طول تمامی فاصله های هر عضو شاخه تحت این توزیع احتمال یکسان می باشد. در این پست توزیع یکنواخت پیوسته را در دایره واحد به کمک شبکه عصبی کوهن (Self Organization Map - SOM) در نرم افزار MATLAB آماده کردیم که فیلم و تصاویری از خروجی این پروزه شبکه عصبی در قسمت دموی پروژه قابل دانلود و بررسی است.

کد پروژه:NP13 قیمت پروژه:180000 ریال توضیحات:فایل m دارد
تشخیص لبه تصویر با فیلتر های پردازش تصویر در متلب

عنوان فارسی: تشخیص لبه تصویر با فیلتر های پردازش تصویر در متلب


توضیحات: در این پروژه پردازش تصویر و بینایی ماشین، لبه یابی بر روی تصاویر برنج ها، سیاره زحل، هشت بیت و سکه ها با استفاده از فیلتر های پردازش تصویر مانند Sobel, Prewitt, Roberts, Laplacian of Gaussian, Canny انجام می شود. فیلم و تصاویری از خروجی پروژه از قسمت دانلود دمو، آماده دریافت و بررسی است.

کد پروژه:NP12 قیمت پروژه:230000 ریال توضیحات:فایل m دارد
طبقه بندی تصاویر اعضای بدن (مغز – قلب – کبد - معده) در متلب

عنوان فارسی: طبقه بندی تصاویر اعضای بدن (مغز – قلب – کبد - معده) در متلب


توضیحات: در این پروژه پردازش تصویر قصد داریم تا بر روی تصاویر اعضای بدن همچون مغز ، قلب ، کبد و معده با استفاده از نرم افزار MATLAB طبقه بندی انجام دهیم که نتایج آن در فیلم و عکس هایی که از قسمت دموی پروژه قابل دانلود می باشد، قرار داده شده است.

کد پروژه:NP11 قیمت پروژه:200000 ریال توضیحات:فایل m دارد
نزدیک ترین زمان یک چرخه در یک ماه با الگوریتم KNN در نرم افزار R

عنوان فارسی: نزدیک ترین زمان یک چرخه در یک ماه با الگوریتم KNN در نرم افزار R


توضیحات: در این پروژه هدف یافتن نزدیک ترین زمان یک چرخه در یک ماه می باشد که با استفاده از الگوریتم نزدیک ترین همسایه (k-Nearest Neighbor - KNN) پیاده سازی شده که کدها نیز دارای کامنت گذاری است. فیلم و تصاویری خروجی این پروژه R از قسمت دموی پروژه قابل دانلود و بررسی می باشد.

کد پروژه:NP10 قیمت پروژه:250000 ریال توضیحات:فایل R دارد
آنالیز استراتژی معاملاتی در نوسانات تجارت با R

عنوان فارسی: آنالیز استراتژی معاملاتی در نوسانات تجارت با R


توضیحات: استراتژی روش معاملاتی می باشد که بر اساس یک فرمول خاص و با بکارگیری ابزار های تکنیکالی و همینطور خبری صورت می گیرد که در آن، حدود هر یک از موارد استفاده شده تعیین میگردد. در این پروژه با نرم افزار R به آنالیزی بر روی استراتژی معاملاتی نوسانات تجارت می پردازیم که کدهای آن کامنت گذاری نیز شده است. فیلم و تصویر خروجی آن از قسمت دموی پروژه قابل دانلود و بررسی است.

کد پروژه:NP9 قیمت پروژه:250000 ریال توضیحات:فایل R دارد
منحنی رگرسیون خطی در مقابل باند بولینگر برای استراتژی تجارت در R

عنوان فارسی: منحنی رگرسیون خطی در مقابل باند بولینگر برای استراتژی تجارت در R


توضیحات: پروژه منحنی رگرسیون خطی در مقابل باند بولینگر را برای استراتژی تجارت در این پست آماده کردیم که با نرم افزار R پیاده سازی شده است که فیلم و تصویر خروجی آن از قسمت دموی پروژه قابل دانلود و بررسی می باشد. رگرسیون خطی یا Linear regression یکی از روش های تحلیل رگرسیون می باشد که در آن رگرسیون خطی، متغیر وابسته Yi ترکیب خطی از پارامترها است. در رابطه با باند بولینگر نیز، خط میانی آن به منظور ارزها یا کالا هایی که بر روی Trend می باشند، بسیار خوب عمل می کند. همچنین نمودار کندل استیک نیز نشان دهنده متوسط متحرک مسیر است.

کد پروژه:NP8 قیمت پروژه:250000 ریال توضیحات:فایل R دارد
تشخیص محل پارکینگ از تصویر با تبدیل هاف در متلب

عنوان فارسی: تشخیص محل پارکینگ از تصویر با تبدیل هاف در متلب


توضیحات: در این پروژه پردازش تصویر و بینایی ماشین، تصویری از محل پارکینگ به برنامه می دهیم. برنامه در زمان اجرا با استفاده از روش تبدیل هاف یا Hough Transform محیط پارکینگ را به رنگ سیاه تبدیل کرده و خطوط پارکینگ را شناسایی می کند و محدوده آن را نیز با رنگ سبز نمایش میدهد. فیلم و تصاویری از خروجی این پروژه در لینک زیر قابل دانلود است.

کد پروژه:NP7 قیمت پروژه:300000 ریال توضیحات:فایل m دارد
كاهش رنگ تصاوير با شبكه عصبی SOFM در متلب

عنوان فارسی: كاهش رنگ تصاوير با شبكه عصبی SOFM در متلب


توضیحات: پروژه حاضر یک کار عالی با شبکه عصبی SOFM یا Self Organizing Feature Map در زمینه پردازش تصویر، بینایی ماشین و هوش مصنوعی است که در محیط واسط گرافیکی کاربر (GUI) نرم افزار MATLAB پیاده سازی شده است که با استفاده از آن می توان رنگ تصاوير را به ميزان قابل توجهی کاهش داد. فیلم و تصاویری از محیط این پروژه پردازش تصویر از لینک زیر قابل دانلود و بررسی می باشد.

کد پروژه:NP6 قیمت پروژه:180000 ریال توضیحات:فایل fig و m دارد
كنترل ميزان مخزن آب با كنترل كننده فازی در متلب

عنوان فارسی: كنترل ميزان مخزن آب با كنترل كننده فازی در متلب


توضیحات: در این پروژه با استفاده از سیستم منطق فازی به کنترل میزان ورود و خروج آب از مخازن در نرم افزار MATLAB می پردازیم که یک پروژه مناسب در زمینه الکترونیک، مهندسی شیمی، مهندسی فرایند های شیمیایی، نظریه کنترل، سیستم های کنترلی حوضه های مرتبط می باشد. از کاربرد های چنین سیستمی می توان به طرح های صنعتی که به کنترل مخازن آب نیاز دارند، اشاره نمود. فیلم و تصاویری خروجی این پروژه كنترل كننده فازی از لینک زیر قابل دانلود و بررسی می باشد.

کد پروژه:NP5 قیمت پروژه:200000 ریال توضیحات:فایل های fis و m دارد
کنترل سیستم تیر و توپ (Ball and Beam) با منطق فازی در متلب

عنوان فارسی: کنترل سیستم تیر و توپ (Ball and Beam) با منطق فازی در متلب


عنوان انگلیسی: fuzzy control for nonlinearball and beam system

توضیحات: در این پروژه کنترل سیستم تیر و توپ یا Ball and Beam به روش فازی با استفاده از نرم افزار MATLAB حل شده و حالت شماتیک آن نیز در محیط سیمولینک متلب شبیه سازی شده است. این پروژه دارای دو مقاله پایه به نام های fuzzy control for nonlinear ball and beam system و Fuzzy Controller Design for Ball and Beam System with an Improved Ant Colony Optimization می باشد که در انجام پروژه از آنها کمک گرفته شده است. این دو مقاله به همراه فیلم و تصاویری از خروجی پروژه از لینک زیر قابل دانلود و بررسی می باشد.

کد پروژه:NP4 قیمت پروژه:250000 ریال توضیحات:دارای فایل های m – fis – mdl می باشد
پیگیری فضای خالی سیگنال به روش جداسازی سیگنال در متلب

عنوان فارسی: پیگیری فضای خالی سیگنال به روش جداسازی سیگنال در متلب


عنوان انگلیسی: Null Space Pursuit: An Operator-based Approach to Adaptive Signal Separation

توضیحات: در این پروژه پردازش سیگنال، قصد داریم تا فضای خالی سیگنال مورد نظر را که به صورت فایل mat می باشد، با استفاده از روش جداسازی سیگنال و تطبیقی بر اساس عملگر، پیگیری کنیم. پروژه حاضر دارای کامنت گذاری در کدها می باشد و مقاله پایه ما در آن با عنوان Null Space Pursuit: An Operator-based Approach to Adaptive Signal Separation است که از لینک دانلود زیر به همراه فیلم و تصاویری از خروجی قابل دانلود و بررسی می باشد.

کد پروژه:NP3 قیمت پروژه:300000 ریال توضیحات:m فایل متلب دارد
پوشش شبکه با حداقل مصرف انرژی در شبکه WSN با الگوریتم ژنتیک در متلب

عنوان فارسی: پوشش شبکه با حداقل مصرف انرژی در شبکه WSN با الگوریتم ژنتیک در متلب


توضیحات: پروژه پوشش منقطه ای در شبکه حسگر بی سیم، یک پروژه مناسب در زمینه ای شبکه های کامپیوتری بی سیم است که به کمک الگوریتم هوشمند ژنتیک پیاده سازی شده است. فیلم و تصاویری از خروجی این پروژه شبکه از لینک زیر قابل دانلود و بررسی می باشد.

کد پروژه:NP2 قیمت پروژه:200000 ریال توضیحات:m فایل متلب دارد
تشخیص سرطان ریه با الگوریتم واترشد در متلب

عنوان فارسی: تشخیص سرطان ریه با الگوریتم واترشد در متلب


توضیحات: در پروژه تشخیص سرطان ریه با الگوریتم واترشد با استفاده از تصاویر DICOM که مخفف Digital Imaging and Communications in Medicine به معنای تصویر برداری و ارتباط دیجیتالی در پزشکی می باشد، به شناسایی نقاط و اندازه حباب های سرطان ریه می پردازیم.

کد پروژه:NP1 قیمت پروژه:250000 ریال توضیحات:m فایل متلب دارد