ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

سفارش شبیه سازی مقالات و پایان نامه
انجام پروژه و شبیه سازی با متلب
آموزش برنامه نویسی رایگان
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388
    نقل قول نوشته اصلی توسط عاصمه یعقوبی نمایش پست ها
    سلام من opnet رو نصب کردم ولی موقع باز کردن پیغام میده که required model direction were not faund in default location برای رفعش باید چکار کنم؟
    برای رفع این مشکل خوده پروژه رو باید ببرید و به پوشه op_models کپی کنید بعد از منوی فایل توی آپنت model ها رو ریفریش کنید در آدرس زیر نحوه ریفریش کردن model ها در آپنت رو آموزش دادم.

نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
  2. 1
    ali_sampad
    کاربر عادی
    0
    0
    سلام لطفا کمکم کنید. من opnet رو طبق راهنمای شما نصب کردم اما موقع اجرای شبیه سازی این خطا رو میده :
    << Recoverable Error >>>
    Object repository construction failed
    due to errors encountered by the binder program (bind_so_msvc)
    T (0), EV (-), MOD (NONE), PROC (sim_load_repos_rebuild)
    ----
    Errors reported by the binder program follow
    (these messages have been saved in (C:\Users\ali\op_admin\tmp\bind_err_6272):
    LINK : fatal error LNK1181: cannot open input file 'kernel32.lib'

bind_so_msvc: Unable to execute Manifest control program "mt.exe" (Win32 error code: 2)

----
    <<< Program Abort >>>
    Error encountered rebuilding repository -- unable to proceed
    T (0), EV (-), MOD (NONE), PROC (sim_load_repos_load)
    arashkhan
    کاربر عادی
    0
    1
    خطای اصلی در مسیر C:\Users\ali\op_admin\tmp\bind_err_6272 براتون قرار داده و دقیق نوشته که ایراد از چه ولی در کل الان به فایل kernel32.lib داره خطا میده و نمی تونه مسیرش رو پیدا کنه به احتمال زیاد موقع تنظیم متغیر های محلی آدرس ها رو درست وارد نکردین اونا رو یه بررسی کنید
    shaikan1990
    کاربر عادی
    1
    0
    سلام من opnet 17.5 رو طبق آموزش تصویری سایتتون نصب کردم ولی در مرحله آخر برای فعالسازی نیاز به username و password داره که وارد خود سایت riverbed بشه که اون رو ندارم. لطفا راهنمایی بفرمایید که در این مرحله چیکار باید انجام بدم چون توی ویدیو اموزش خودش یک username و password شخصی وارد میکنه. سپاس
    ویرایش توسط saeed : 2017/09/27 در ساعت 22:51
    noavarangermi
    مدیر کل
    125
    388
    نقل قول نوشته اصلی توسط shaikan1990 نمایش پست ها
    سلام من opnet 17.5 رو طبق آموزش تصویری سایتتون نصب کردم ولی در مرحله آخر برای فعالسازی نیاز به username و password داره که وارد خود سایت riverbed بشه که اون رو ندارم. لطفا راهنمایی بفرمایید که در این مرحله چیکار باید انجام بدم چون توی ویدیو اموزش خودش یک username و password شخصی وارد میکنه. سپاس
    دوست عزیز نحوه فعال سازی آپنت 17.5 رو توی آدرس زیر به همراه آدرس فعال سازی معتبر براتون قرار دادم می تونید از این آموزش استفاده کنید.

نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
  7. 1
    shaikan1990
    کاربر عادی
    1
    0
    با سلام، من opnet 17.5 رو طبق آموزش تصویری سایتتون نصب کردم. وقتی که یک پروژه جدید می سازم همون اول که میخواد لود بشه در قسمت Validating Node Self-Description DataBase میمونه و همش لود و خالی میشه و ب مرحله بعدی نمیره. لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید که چیکار کنم. در ضمن من Visual Studio 10 روی سیستمم نصب بود. اون پوشه هایی توی آموزش بود برای Visual Studio 0.9 رو خودم به صورت دستی ایجاد کردم. آیا مشکل از اونجاست؟
    ویرایش توسط saeed : 2017/09/29 در ساعت 18:01
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

کلمات کلیدی این موضوع