دانلود کتاب آموزش تصویری اکسل ۲۰۰۷

 • پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۲
 • بازدید 2,331 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (264 امتیاز از 69 رای)
  Loading...

Excel.2007 تصویر

.:: صفحات: ۱۲۰ صفحه | زبان: فارسی | نویسنده: کتایون کامانگر | فرمت: PDF ::.

دانلود کتاب آموزش تصویری اکسل ۲۰۰۷

مایکروسافت اکسل به انگلیسی:Microsoft Excel  جزء برنامه ‌های صفحه گسترده است. این نرم افزار توسط شرکت مایکروسافت نوشته، توسعه و انتشار یافته است . صفحه گسترده به برنامه هایی گفته می شود که اطلاعات متنی و عددی را در قالب جدول نگهداری می کنند. ساختار جدولی صفحات این گونه برنامه ها، کاربران را قادر می سازد تا با استفاده از فرمول، بین اطلاعات موجود در آنها ارتباط برقرار کنند. در برنامه Excel بسیاری از محاسبات پیچیده از طریق توابع از پیش تعریف شده قابل انجام است. از این برنامه علاوه بر فرمول ها و توابع، قابلیت هایی دیگری برای سازماندهی صفحات و مدیریت آنها ارائه میدهند.

همچنین امکاناتی نظیر جستجوی اطلاعات و مرتب کردن داده ها، به سهولت کار با داده هایی با حجم بالا کمک می کند. دستورات گسترده در جهت قالب بندی داده ها و رسم نمودار بر مبنای داده های جدول نیز از جمله امکاناتی است که برنامه Excel برای ارائه بهتر گزارشات عرضه می کند. مایکروسافت اکسل دارای خصوصیات اصلی تمام نرم‌ افزار های صفحه ‌گسترده است . با استفاده از جدولی متشکل از ردیف ‌ها و ستون‌ ها می‌ توان داده‌ ها و اطلاعات را سازماندهی کرد و با استفاده از همین داده‌ ها به انجام محاسبات مختلف پرداخت . همچنین می‌ توان با استفاده از رسم توابع و نمودارها به تجزیه و تحلیل آماری اطلاعات نیز پرداخت .

در این پست از وبسایت نواوران گرمی کتاب آموزش تصویری اکسل ۲۰۰۷ را برای شما کاربران گرامی آماده نموده‌ایم. مطالب این کتاب آموزشی طبق سر فصل های استاندارد وزارت ارشاد، با ویژگی آموزش گام به گام و تصویری اکسل ۲۰۰۷ بدور از پیچیدگی و ابهام برای دانش آموزان کاردانش و سایر علاقمندان عزیز از جمله کسانی که دوره‌ Icdl را می آموزند و افراد دیگر که می خواهند درمورد اکسل ۲۰۰۷ بدانند، مورد تالیف قرار گرفته شده است .

مطالب این کتاب در ۲ فصل به صورت جامع به تفکیک موضوعات مطرح شده در استاندارد وزارت ارشاد به همراه مثال های گام به گام و تصویری همراه با تمرین های متنوع ارائه شده است . همچنین در پایان هر فصل آزمون های متعددی از کتاب آموزش excel 2007 در نظر گرفته شده است که به شیوه های مختلف آموخته های مخاطبان را ارزیابی و آنها را در فهم هر چه بیشتر درس یاری می کند. امید است این کتاب برای علاقمندان در این زمینه مفید واقع گردد . لطفا جهت دانلود کتاب آموزش تصویری اکسل ۲۰۰۷ از وبسایت نواوران گرمی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab